Ralph Kaminski zapowiada nową płytę. Czego możemy się spodziewać po albumie „Młodość”

Mężczyzna ubrany na biało z długimi blond włosami

Na tę premierę czekaliśmy od dawna, ale nareszcie możemy włączyć oficjalne odliczanie. Nowa płyta Ralpha Kaminskiego ujrzy światło dzienne już 22 listopada!

Od czasów swojego debiutu, czyli płyty Morze, która ukazała się w 2016 roku, Ralph Kaminski zdążył zawładnąć polską sceną muzyczną i podbić serca słuchaczy w całym kraju.

Wraz z płytą Młodość prezentuje światu nie tylko nowe piosenki – w tym m.in. singlowe Kosmiczne Energie oraz Wszystkiego najlepszego – ale także całkowicie odświeżony wizerunek, którym artysta zapowiada nową i ekscytującą podróż w swoim życiu. Słuchając płyty Młodość możecie w niej uczestniczyć wspólnie z Ralphem.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


W oficjalnym internetowym sklepie wytwórni MTJ ruszyła właśnie sprzedaż limitowanej wersji deluxe płyty Młodość, która potrwa do 14 listopada 2019 roku. Wydawnictwo można zamawiać tutaj.

Limitowana wersja deluxe płyty Młodość zawiera alternatywną do wersji podstawowej poligrafię, ekskluzywny plakat, niepublikowane nigdy wcześniej zdjęcia artysty oraz bonusowy utwór pt. Pożegnanie z morzem. Piosenka, którą fani Ralpha pokochali na koncertach, jest i będzie dostępna jedynie na tym wydawnictwie.

Autorem poligrafii do wersji podstawowej płyty oraz wersji deluxe jest Dawid Grzelak.

A osładzając sobie oczekiwanie na nowy album, polecamy zapoznać się z playlistą TIDAL: Ralph Kaminski Essentials!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News