Rage Room, pokój demolka

Dusisz w sobie za dużo negatywnych emocji? Sport też nie pomaga? W takim razie Rage Room jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem. To pomieszczenie, w którym możesz zniszczyć dosłownie wszystko.

Rage Room, to specjalne pomieszczenie na Battle Sport Inc. w Toronto, gdzie ludzie mogą złagodzić stres, niepokój i niepohamowaną wściekłość. Jest to możliwe dzięki całkowitemu wyrzuceniu z siebie złych emocji. Każdy z nas w przypływie furii ma ochotę coś zepsuć. Nawet się nad tym nie zastanawiamy, ale nie da się ukryć, że zrzucenie nawet zwykłej szklanki przynosi nam ulgę.

[embedyt]http://www.youtube.com/watch?v=higWqY-D4NI[/embedyt]

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Rage Room jest jednym z najbardziej efektywnych i wyjątkowych alternatyw dla tych, którzy poszukują ukojenia. Wszyscy potrzebujemy oczyszczenia. Arystoteles wierzył w katharsis, a Freud sądził, że wyrzucając negatywne uczucia zmniejszamy agresję. Sporty walki, mimo tego, iż są przepełnione agresją, redukują stres. Właśnie dlatego osobom, które je uprawiają, łatwiej jest kontrolować emocje i złość.

Bez względu na pochodzenie lub sposób życia, wszyscy jesteśmy podatni na gniew. W związku z tym Rage Room, to świetne miejsce, które pozwoli nam się wyładować i, w przyszłości, panować nad gniewem.

Za 20 $ dostajesz 30 minut w Rage Roomie. Do siania zniszczenia otrzymasz specjalny strój ochronny. Ponadto dostaniesz broń i pięć delikatnych płyt ceramicznych do zniszczenia. Organizatorzy zadbali także o odpowiedni nastrój. Sam możesz wybrać utwór, przy którym odbędzie się demolka. Pamiętaj, że to wszystko w trosce o spokój wewnętrzny. Za dodatkową opłatą można otrzymać nawet stoły, krzesła i kieliszki do wina. Uwaga, w ofercie znajduje się najbardziej znienawidzony domowy przedmiot – budzik.

DSCF9317

Czy Rage Room jest dla każdego idealnym rozwiązaniem? Pewnie nie, jednak z pewnością przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy nie są w stanie wysiedzieć podczas medytacji. Najważniejsze jest wyzbycie się gniewu i fajna zabawa. W końcu bezkarnie można się wyładować.

DSCF9359

Rage-Room

rage-room-battle-sports

tekst | Aleksandra Leśnik

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News