Rafał Zawierucha zagra w filmie Quentina Tarantino

Czarno-białe zdjęcie mezcyzny z mikrofonem i obok zdjęcie młodego mężczyzny z blond włosami w jasnej kurtce
fot. Jarosław Sosiński / Watchout Productions

Nowy tydzień, nowe informacje na temat produkcji Tarantino zatytułowanej Once Upon A Time in Hollywood. Myśleliśmy, że polskim akcentem będzie fakt, że film opowiada o morderstwie żony Romana Polańskiego, ale jak się okazuje – to nie koniec!

Grono aktorów do nowego filmu Tarantino wciąż rośnie, chociaż zdjęcia do produkcji rozpoczęły się już kilka tygodni temu. Początkowo wszyscy przypuszczali, że film Once Upon A Time in Hollywood będzie krążył dookoła morderstw grupy Mansona (zabójców Sharon Tate), tak okazało się, że nie będzie to główny bohater filmu. Ten trik znamy już przykładowo z filmu Bękarty Wojny, który opowiada o Hitlerze, chociaż sam Adolf nie jest jego centralną postacią.

Podstawowym pytaniem od wielu tygodni było to, czy Tarantino umieści w fabule filmu Romana Polańskiego – męża Sharon Tate. Teraz jest już pewne, że reżyser wybrał do tej roli polskiego aktora – Rafała Zawieruchę. Dla świata będzie to zupełnie nowa twarz, a dla nas zdecydowanie duma!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Nie jest jeszcze pewne, ile czasu ekranowego dostanie odtwórca roli Romana Polańskiego, ale i tak – gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na premierę!

Pozostałe newsy związane z najnowszym filmem Tarantino:

Lena Dunham zagra w nowym filmie Quentina Tarantino
Once Upon a Time in Hollywood: nowy film Tarantino z polskim akcentem?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News