Quentin Tarantino ujawnił, że jest w trakcie pisania powieści

Mężczyzna w kapeluszu i z pistoletem

Od czasu światowej premiery Pewnego razu… w Hollywood pojawiło się wiele sprzecznych informacji na temat planów reżysera. Jak się okazuje, nowy projekt reżysera może wcale nie pojawić się na srebrnym ekranie, a w księgarniach.

W opublikowanej w jesiennym numerze DGA Quartely rozmowie Martina Scorese i Quentina Tarantino, reżyser ujawnił, że jest w trakcie pisania powieści o weteranie II wojny światowej, który po powrocie z pola walki, czuje się rozczarowany hollywoodzkim kinem.

Stworzyłem postać, która w czasie II wojny światowej widziała wiele rozlewu krwi. Teraz gdy wraca do domu, wszystko wydaje się być jak z lat 50. Kinematografia do niego nie przemawia, uznaje ją za dziecinną w porównaniu do własnych doświadczeń. Odkrywa kino zagraniczne – filmy Kurosawy, Felliniego, w których znajduje ukojenie w przeciwieństwie do sztucznego kina Hollywood – tłumaczył Tarantino.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Nieznana jest jeszcze data premiery powieści, więc czekajcie cierpliwie na kolejne informacje!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News