Puszczają z torbami facetów, którzy krzywdzą kobiety. Anne Hathaway i Rebel Wilson w komedii „Oszustki”

Dwie kobiety

Jeśli szukacie przyjemnej, lekkiej komedii na wieczór, która zagwarantuje wam porządną dawkę śmiechu – a przecież o to w komediach chodzi, dodajcie do swojej listy do obejrzenia film Oszustki.

Film w reżyserii Chrisa Addisona (twórcy serialu Figurantka) opowiada historię dwóch kobiet parających się niecodziennym zajęciem. Josephine Chesterfield (Anne Hathaway) jest czarującą, uwodzicielską Angielką, która naciąga łatwowiernych bogatych facetów. Penny (Rebel Wilson) gromadzi zwitki gotówki, rozsiewając swe wdzięki w okolicznych barach.

Pomimo różnicy metod, obie są mistrzyniami w sztuce dojenia facetów, którzy zazwyczaj krzywdzą kobiety. Nieco rubaszny humor Wilson w połączeniu z miażdżącym dowcipem Hathaway tworzy wybuchową mieszankę w przywołanej przez tę zabawną komedię sytuacji, gdy obie oszustki zaginają parol na naiwnego i piekielnie bogatego geniusza nowych technologii (Alex Sharp).

Film jest już dostępny na DVD i Blu-ray, możecie go zakupić tutaj.

Oszustki DVD pack Puszczają z torbami facetów, którzy krzywdzą kobiety. Anne Hathaway i Rebel Wilson w komedii „Oszustki”

 

Rate this post