Psychodeliczny spacer po stolicy Korei Południowej

Ta seria zdjęć Steve’a Roe’a zabiera nas w psychodeliczną podróż po Seulu w Korei Południowej. Jego prace wprost pękają od neonów i fantastycznych efektów fraktalnych.

Roe jest podróżnikiem, fotografem i artystą i być może dlatego dokumentowanie w ten, a nie inny sposób miejsca, w którym obecnie się znajduje, jest dla niego niemal naturalną reakcją.

Podczas robienia zdjęć w Seulu próbowałem naśladować przyszłość, byłem pod silnym wpływem filmów takich jak Blade Runner i kręcenie się nocą po ulicach w Seulu rzuca mnie prosto w ten świat. Od czasu do czasu używam pryzmatów świetlnych, które dają niesamowity efekt unoszenia się na hologramie, który wygląda prosto jak z serialu Altered Carbon, lub po prostu fotografuję to, co widzę na widoku, ponieważ Seul jest już w przyszłości.

View this post on Instagram

Pray for rain tonight, don't let me down now weatherman!!! Not really much else to say, unless if you're a UK expat living in Korea like me, I just got the hook-up on some @pataksuk Curry Sauces, found them on Coupang… And that's about it, It's Humpday, the creative juices just aren't flowing. Have a wicked day though mate! . . . . . . . .#nightshooters #cyberpunk #outrun #archillect #vaporwave #fatalframes #aov #streetphotography #wanderxwonder #streetleaks #streetmobs #ig_neoncities #streets_vision #snaps_standard #seoul_korea #vaporwaveaesthetic #capturestreets #streetactivity #travel #way2ill #moodygrams #urbanandstreet #shotzdelight #lensbible #visualambassadors #agameoftones #LR_Earth #illgrammers

A post shared by Steve Roe (@steveroe_) on

Tekst: Joanna Kowalska

Komentarze
Podaj dalej

Zapisz się do Newslettera