Psychodeliczny spacer po stolicy Korei Południowej

Ta seria zdjęć Steve’a Roe’a zabiera nas w psychodeliczną podróż po Seulu w Korei Południowej. Jego prace wprost pękają od neonów i fantastycznych efektów fraktalnych.

Roe jest podróżnikiem, fotografem i artystą i być może dlatego dokumentowanie w ten, a nie inny sposób miejsca, w którym obecnie się znajduje, jest dla niego niemal naturalną reakcją.

Podczas robienia zdjęć w Seulu próbowałem naśladować przyszłość, byłem pod silnym wpływem filmów takich jak Blade Runner i kręcenie się nocą po ulicach w Seulu rzuca mnie prosto w ten świat. Od czasu do czasu używam pryzmatów świetlnych, które dają niesamowity efekt unoszenia się na hologramie, który wygląda prosto jak z serialu Altered Carbon, lub po prostu fotografuję to, co widzę na widoku, ponieważ Seul jest już w przyszłości.

Neon Blossom – Podcast starts next week ?? . . . . . . . #nightshooters #cyberpunk #outrun #archillect #vaporwave #fatalframes #aov #streetphotography #wanderxwonder #streetleaks #streetmobs #ig_neoncities #streets_vision #snaps_standard #seoul_korea #vaporwaveaesthetic #capturestreets #streetactivity #travel #way2ill #moodygrams #urbanandstreet #shotzdelight #lensbible #visualambassadors #agameoftones #killeverygram #illgrammers

A post shared by Steve Roe (@steveroe_) on

Tekst: Joanna Kowalska

Komentarze
Psychodeliczny spacer po stolicy Korei Południowej
Oceń artykuł