Przywitaj lato z JWP Days 2016!

grafika promująca imprezę JWP Days 2016

25 czerwca w klubie 1500m2 odbędą się targi muzyczno-streetwearowe, na których poza niezależnymi wystawcami marek ubraniowych, sklepów płytowych i wydawnictw, będą też foodtrucki, a nawet zawody deskorolkowe. Zwieńczeniem całodniowej imprezy będzie koncert JWP/BC!

Impreza zacznie się już w samo południe i będzie trwać do białego rana. Będziemy mogli obkupić się w ciuchy niezależnych marek ubraniowych oraz w płyty. Na stoiskach labeli wydawniczych mają pojawić się też artyści, więc istnieje szansa na spotkanie swoich ulubionych muzyków! Poza tym nie zabraknie najlepszych warszawskich foodtrucków. Lepiej wczuć się w klimat miasta pozwolą nam zawody deskorolkowe, a przez cały czas trwania imprezy nie zabraknie też setów didżejskich. Całodniową imprezę zamknie specjalny występ ekipy JWP/BC, która premierowo zagra przygotowane specjalnie na tę okazję remiksy utworów z płyty Sequel.

JWP Days 2016 odbędą się 25 czerwca w klubie 1500m2 (Emilii Plater 29). Wstęp na część dzienną jest bezpłatny, na część wieczorną: za 25 zł przez aplikację Going., za 35 zł kupując stacjonarnie w Galerii Koloru, Serum Sklep bądź SideOne, za 45 zł w dniu wydarzenia. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News