Przyszła jesień, czas powrócić do NIEBA: co nas czeka w nowym sezonie?

Impreza w klubie Niebo

Nadchodzą upojne noce, beztroskie tańce, doskonała muzyka i bezmiar rozrywkowego repertuaru. W ostatni weekend września – nareszcie – wracamy do Nieba po wakacyjnej przerwie! Huczna inauguracja sezonu 28-29.09.

Choć trudno jest rozstać się z latem, cudowną osłodą początku jesieni niech będzie powrót niebiańskiego sezonu! Po wakacyjnym odpoczynku, NIEBO wraca do normalnego trybu zabawiania stołecznych bywalców.

Uroczysta inauguracja czeka nas 28 i 29 września. Te dwie noce wypełni taniec, muzyka i błogostan! Niebiańska scena pękać będzie w szwach, gdyż na dj-ce istny róg obfitości.

mat. prasowe 3 Przyszła jesień, czas powrócić do NIEBA: co nas czeka w nowym sezonie?

W piątek zagrają: Glass Hunters, Kuvau, Ptaku (Porządne Dziewczyny), Vinylstealer, a w Piekle nad Niebem Ment XXL (FLIRTINI).

W sobotę zaś: DJ NOZ, Phunk’ill (Otshochodzi), Kotojeleń (Rapperoni), Niko P oraz I Say Mikey na górnej scenie.

Od końca września, już co weekend będziecie mogli oddawać się hulaszczym rozrywkom na najwyższym poziomie. Czekają Was miesiące błogich tańców na marmurowym parkiecie, przy których delektować się będziecie setami najlepszych polskich i zagranicznych dj-ów.

mat. prasowe 1 Przyszła jesień, czas powrócić do NIEBA: co nas czeka w nowym sezonie?

W imprezowym repertuarze nie zabraknie kultowych cykli, takich jak Słodkie lata 90. z Glass Hunters czy też Tyle Słońca w Całym Niebie z Flirtini na pierwszym planie. Pojawią się również propozycje dla fanów elektroniki, takie jak projekt Pryzmat, tworzony przez NuCasa, Nowosada i EYE oraz inspirowany egzotycznymi rave’ami Odblask w odcieniach fluo. Jednocześnie pojawią się nowości i okazjonalne wariacje. Nie trzeba chyba przypominać, że każda imprezowa noc rozlewa się nie tylko na dwa dolne bary, ale przenika również za czerwoną kotarę. W Piekle nad Niebem, na wszystkich hedonistów czekać będzie złoty bar, bardziej kameralne przestrzenie oraz konkurencyjny parkiet.

mat. prasowe 8 Przyszła jesień, czas powrócić do NIEBA: co nas czeka w nowym sezonie?

To oczywiście jedynie ułamek tego, czym rozbrzmiewać będą niebiańskie wnętrza. Oprócz propozycji imprezowych – jesień i zima zaobfitują w koncerty. W tym sezonie usłyszymy między innymi warszawski projekt funkowy P.Unity, hipnotyzującą Annę Calvi, ponadczasowy Nightmares on Wax, energetyczny The Breeders, JMSN’a, czarującą Bovską, wokalistę GusGus – Högni z duetem Tęskno, tajemniczy zespół BOKKA, a także MUCHY.

mat. prasowe 5 1 Przyszła jesień, czas powrócić do NIEBA: co nas czeka w nowym sezonie?

Każdy z artystów i zespołów zaprezentuje w Niebie premierowo materiał z najnowszych albumów. Ponadto, mieszczące się w dawnym kinie NIEBO nie mogłoby obyć się bez pokazów filmowych. Na zabytkowym ekranie z pewnością pojawią się propozycje najlepszych filmów krótkometrażowych z kompilacji Future Shorts, a także kilka innych. Wrócą też targi mody vintage i nie tylko oraz spektakle Teatru XL.

Jeśli perspektywa końca lata do tej pory Was smuciła, mamy nadzieję, że teraz będziecie czekać na kolejne jesienne weekendy z ekscytacją!

Link do piątkowo-sobotniego otwarcia sezonu: https://www.facebook.com/events/2198509720435088/

mat. prasowe 9 Przyszła jesień, czas powrócić do NIEBA: co nas czeka w nowym sezonie?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News