Przymierzalnie przyszłości

Myślicie, że odzieżowe sklepy internetowe już dawno wyprzedziły stacjonarne butiki? Prognozujemy odwrócenie tej tendencji o 180 stopni. Technologia dotarła również do tradycyjnych przymierzalni i niedługo będą one narzędziem bardziej przydatnym, niż internetowe wyszukiwarki. 

Przymierzalnie nowego typu to wymarzony pomocnik podczas naszych zakupów, o którym na pewno marzyła kiedyś każda z nas. To już nie tylko miejsce, w którym zakładamy kolejne ubrania, wyszukane wcześniej między szeregami wieszaków. W takich przymierzalniach znajdziemy inteligentne, multimedialne lustra, które pomogą nam dokonać trafnego wyboru i skompletować całą stylizację.

przymierzalnie2

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

W aplikacji wybierzemy właściwy rozmiar i kolor danej rzeczy, a nawet sprawdzimy, czy jest ona dostępna w sklepie, a ekspedientka dostarczy nam tę rzecz do rąk. Brzmi świetnie? To jeszcze nie koniec!

Przymierzamy konkretny model sukienki, a aplikacja wyświetla na ekranie jej różne wersje kolorystyczne. Bez zbędnego przebierania możemy sprawdzić, który odcień pasuje do nas najbardziej. Możemy również porównać ze sobą różne ubrania, ponieważ lustro zapamiętuje to, co poprzednio założyłyśmy i wyświetla obok naszego aktualnego odbicia. Dzięki temu łatwo zdecydujesz, w której z dwóch par spodni wyglądasz lepiej.

przymierzalnie3

A gdy już je wybierzesz – aplikacja zaproponuje ci pozostałe elementy stroju, na przykład te, które pierwotnie zestawił ze sobą projektant. Nie musisz się już przejmować, że do wybranej spódnicy trzeba jeszcze dobrać bluzkę i żakiet. Czy zakupy mogą być jeszcze prostsze i przyjemniejsze?

Z niecierpliwością czekamy na wprowadzenie tej technologii do polskich sklepów i wypróbowanie jej na własnej skórze!

tekst | Aleksandra Barcz

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News