Przez bekon do serca, czyli aplikacja miłosno-kulinarna

Tinder to już przeżytek. Teraz powstała aplikacja, która pomoże wam znaleźć drugą połówkę z takimi samymi upodobaniami kulinarnymi. Dzięki „Sizzle” sprawdzisz, czy gdzieś po świecie chodzi twoja prawdziwa miłość, która nie pogardzi bekonem.

W dobie popularności zdrowego i bezglutenowego jedzenia, aż trudno uwierzyć, że powstała aplikacja dla fanów porządnego i tłustego boczku. Jego miłośnicy – radujcie się i czytajcie uważnie! „Sizzle” pomoże wam w odnalezieniu drugiej połówki. Aplikacja działa poprzez podłączenie do konta na Facebooku i zadaje pytania związane z boczkiem, aby dopasować ludzi, którzy są w pobliżu. Żeby kogoś polubić naciśnij po prostu „lubię to”. Im dłużej przytrzymasz, tym większe jest twoje zainteresowanie daną osobą.

sizzl

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


32

To, czy znajdziemy miłość, zależy od wielu czynników. Mamy nadzieję, że boczek i aplikacja „Sizzl” pozytywnie się przyczyni do odnalezienia waszej drugiej połówki.

tekst | Aleksandra Leśnik

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News