Przenośny rowerowy ogród

fioletowy kwiat w mietowej doniczce

Wearable Planter to firma designerska, produkująca akcesoria pozwalające na noszenie ze sobą roślin i kwiatów w ciekawy i zabawny sposób. Przykładem są wyprodukowane w technice druku 3d, ręcznie wykańczane malutkie doniczki, dzięki którym możemy przyczepić roślinny akcent do ramy naszego roweru.

Starannie zaprojektowane formy zachwycają geometrycznymi wzorami, dopracowanym detalem i intensywnymi kolorami, które zgodnie z celem Coleen Jordan, założycielki Wearable Planter, sprawiają, że życie staje się nieco przyjemniejsze i weselsze. Projektantka nie ogranicza się jedynie do tradycyjnego rękodzieła i dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technik, urzeczywistnia swoje pomysły, nadając im praktyczny i ciekawy kształt.

rozowe kwiatki w kobaltowej doniczce

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Coleen już na studiach chciała realizować projekty związane z noszeniem roślin, jednak nie spotkały się one z aprobatą profesorów. To paradoksalnie sprawiło, że projekt „przenośnego ogrodu” zaczął się rozwijać, by później stać się pełnoprawną, sprawnie działającą marką. Produkty Wearable Planter można dostać na Etsy, w różnych kształtach i kolorach.

trzy kolorowe doniczki na bialej ramie

koralowa doniczka na srebrnej ramie

rozowy kwiat w mietowej doniczce

tekst | Kamila Zięcina

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News