Przeglądamy najdziwniejszy merch: gadżety z okazji ślubu Harry’ego z Meghan

Sky is the limit. Możliwości ludzkie tak jak biznes – są nieograniczone i nie lubią skrępowania. Chociaż przyznamy, nieco je wywołują.

Ponad dwa tysiące gości i setki widzów na całym świecie – ślub księcia Harry’ego z Meghan Markle tuż tuż. Podczas gdy Wielka Brytania z niecierpliwością oczekuje nadejścia kolejnego miesiąca, klimat podekscytowania udzielił się już producentom pamiątek. Wachlarz produktów jest na tyle szeroki, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet pies.

Płatki śniadaniowe

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Mimo że kształtem przypominają słynną markę Cheerios, tak naprawdę są to zbożowe obrączki o królewskim smaku. Cena 40 £. Nic więc dziwnego, że jest to edycja limitowana.

Przeglądamy najdziwniejszy merch: gadżety z okazji ślubu Harry’ego z Meghan

Lalki

46-centymetrowa, plastikowa para królewska w ślubnych strojach. Wspaniały sposób na świętowanie dla dzieci i dorosłych. Cena 108 £.

Przeglądamy najdziwniejszy merch: gadżety z okazji ślubu Harry’ego z Meghan

Pamiątka dla pieska

Wszyscy mają prawo do świętowania! Wyjątkowa apaszka z haftem dla czworonożnych przyjaciół sprawdzi się idealnie. Dostępna w czterech rozmiarach. Cena 25 £.

E3A1263 1024x1024 e1523870151443 Przeglądamy najdziwniejszy merch: gadżety z okazji ślubu Harry’ego z Meghan

Drewniane łyżki

Gustowne łyżki zamienią każde danie w wysublimowaną potrawę. Drewno typu royal 100%. Cena 19 £.

harry meghan spoon 1523274806 Przeglądamy najdziwniejszy merch: gadżety z okazji ślubu Harry’ego z Meghan

Prezerwatywy

Nastrój pojawia się zaraz po otwarciu pudełka za sprawą ekskluzywnej aranżacji muzycznej God Save The Queen i hymn USA The Star Spangled Banner. Królewskie doznania gwarantowane! Cena 10 £ za 4 sztuki.

royalweddingcondoms 1523268426 Przeglądamy najdziwniejszy merch: gadżety z okazji ślubu Harry’ego z Meghan

Którą pamiątkę wybieracie?

Tekst: Honorata Kostro

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News