Przeciętny Bob: Jak zostać celebrytą?

Kobieta w kolorowej kurtce liże mężczyznę po szyi

Ludzie mają różne pasje. Jedni zbierają znaczki, drudzy grają w pokera, ktoś inny biega, słucha Chopina, czy dźwiga klamoty na siłowni. Dzisiejszy świat daje nam nieskończenie wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Wychodząc z takiego założenia, pewien gość z Belgii postanowił… pstrykać niecodzienne fotki z celebrytami.

Drzemka na ramieniu Beckhama, czy na kanapie z Seleną Gomez? Sweet focia z Obamą albo Bieberem? Dlaczego nie, Average Bob – bo tak nazywa się wspomniany pasjonat, nie ma z tym najmniejszego problemu.

Śmiało wchodzi w życie gwiazd polityki i ekranu, robiąc sobie z nimi zdjęcia w przeróżnych i całkiem nietypowych sytuacjach. W jego kolekcji znajdziemy zdjęcia na rybach z Barakiem Obama, w wannie z pianą i Bruno Mars’em, na kanapie wśród TYCH Przyjaciół, z Eminemem w tramwaju, o nagiej sesji z Kim Kardashian czy lizaniu po szyi przez Miley Cyrus, nawet nie będę wspominał.

Popularność profilu Boba na Instagramie rośnie tym bardziej, im bardziej sam autor utrzymuje, że nie ma pojęcia co to Photoshop…

Nie na darmo wszystkie mądre głowy mawiają, że trzeba być odważnym i robić to, co się kocha. Sława przyjdzie sama.

A teraz Ty mi powiedz Robaczku, z kim najchętniej zrobiłbyś sobie fotkę?

Tekst: Paweł Niedzielski

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News