Przeciętny Bob: Jak zostać celebrytą?

Kobieta w kolorowej kurtce liże mężczyznę po szyi

Ludzie mają różne pasje. Jedni zbierają znaczki, drudzy grają w pokera, ktoś inny biega, słucha Chopina, czy dźwiga klamoty na siłowni. Dzisiejszy świat daje nam nieskończenie wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Wychodząc z takiego założenia, pewien gość z Belgii postanowił… pstrykać niecodzienne fotki z celebrytami.

Drzemka na ramieniu Beckhama, czy na kanapie z Seleną Gomez? Sweet focia z Obamą albo Bieberem? Dlaczego nie, Average Bob – bo tak nazywa się wspomniany pasjonat, nie ma z tym najmniejszego problemu.

https://www.instagram.com/p/BXyBGsLBUHZ/?taken-by=averagerob

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Śmiało wchodzi w życie gwiazd polityki i ekranu, robiąc sobie z nimi zdjęcia w przeróżnych i całkiem nietypowych sytuacjach. W jego kolekcji znajdziemy zdjęcia na rybach z Barakiem Obama, w wannie z pianą i Bruno Mars’em, na kanapie wśród TYCH Przyjaciół, z Eminemem w tramwaju, o nagiej sesji z Kim Kardashian czy lizaniu po szyi przez Miley Cyrus, nawet nie będę wspominał.

https://www.instagram.com/p/BXDvvYOhiK6/?taken-by=averagerob

https://www.instagram.com/p/BUMyWeEBh56/?taken-by=averagerob

Popularność profilu Boba na Instagramie rośnie tym bardziej, im bardziej sam autor utrzymuje, że nie ma pojęcia co to Photoshop…

https://www.instagram.com/p/BNw3ENChP26/?taken-by=averagerob

https://www.instagram.com/p/BCvd5OrIJJM/?taken-by=averagerob

Nie na darmo wszystkie mądre głowy mawiają, że trzeba być odważnym i robić to, co się kocha. Sława przyjdzie sama.

A teraz Ty mi powiedz Robaczku, z kim najchętniej zrobiłbyś sobie fotkę?

Tekst: Paweł Niedzielski

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News