Prysznic walk-in

Słyszeliście już o kabinach prysznicowych typu walk-in? To nowa jakość w naszych łazienkach, która każdą zmieni w modne, designerskie pomieszczenie z klasą! Jeżeli lubicie takie wnętrza, musicie rzucić na to okiem!

Generalnie do wyboru mamy dwa rodzaje kabin prysznicowych. Standardowe kabiny to te profilowe, w których ściany i drzwi połączone są chromowanymi profilami. Nic nadzwyczajnego, znajdziemy je w większości łazienek. Druga opcja to coś zdecydowanie bardziej innowacyjnego i wyszukanego. Kabiny bezprofilowe, pozbawione wszelkich profili montażowo-usztywniających, z łączeniami wykonanymi z ozdobnych chromowanych zawiasów. Wyglądają jak integralna część łazienki, oddzielona od reszty pomieszczenia taflą szkła. Takie rozwiązanie pomaga optycznie powiększyć przestrzeń każdej łazienki i pięknie wyeksponować jej wnętrze. Stylowa kąpiel gwarantowana!

Do kabin bezprofilowych zaliczane są właśnie prezentowane kabiny typu walk-in. Walk-in to kabiny otwarte, bez drzwi. Rozwiązanie cieszące się w ostatnim czasie coraz większą popularnością. System polega na wydzieleniu przestrzeni taflami bezpiecznego szkła i wsporników. Kabiny najpiękniej wyglądają zamontowane bezpośrednio na podłodze, inaczej niż standardowe prysznice stawiane na brodziku. Oczywiście do tego celu zaprojektowano specjalne, podpłytkowe brodziki Radaway. To nie tylko stylowe, ale również funkcjonalne rozwiązanie. Pomyślcie sami! Taki prysznic na pewno łatwiej utrzymać w czystości: nie trzeba szorować brodzików, uszczelek czy innych często trudno dostępnych elementów kabiny. Tu wszystko jest proste w obsłudze i w utrzymaniu, a do tego cieszy oko i dodaje łazience „tego czegoś”. Bo przecież prysznic nie musi być tylko prysznicem.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Radaway Euphoria I (Large)

Jeżeli myślicie o remoncie lub zakupie nowego mieszkania i marzycie o urządzeniu przytulnego, designerskiego wnętrza, poważnie przemyślcie zamontowanie w łazience bezprofilowej kabiny typu walk-in, która robi wrażenie.

Radaway Euphoria IV (Large)

MODO2 v02_fix

Radaway Euphoria II (Large)

Modo I

Radaway Euphoria III (Large)

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News