Proudly Designed: jak żyć bez torebki?

Dziewczyna w różowym narzuconym na ramiona swetrze, machająca bordową torbą

Co tworzy mowę ciała? Wszyscy wiemy, że spojrzenia, ruch, gesty i mimika. Być może do tej układanki brakuje jeszcze jednego elementu. Chwila. Drogie Panie, czy wychodząc z domu, nie czujecie się dziwnie, jeśli nie weźmiecie torebki?

PROUDLY DESIGNED od 2013 tworzą torby i akcesoria, które nie wpisują się we wszechogarniającą kulturę powtarzalności i powiedzenia, że wszystko jest kopią kopii”. Kolejne kolekcje tej polskiej, młodej marki są po prostu wynikiem artystycznych eksperymentów.

Dokładnie tak jest również w przypadku najnowszego dodatku, czyli torby SUEDE HOBO BAG. Przeglądając lookbook, widzimy, że ekspresywność modelki nie sprawia, że torba staje się czymś zbędnym, co właściwie można byłoby rzucić w kąt. Stąd właśnie mowa o dodatkowym elemencie mowy ciała. Same powiedzcie, czy torba — wierna uczestniczka naszych codziennych szaleństw, nie zasługuje na odrobinę uwagi?

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Zdjęcia: Ewelina Kowalczyk
Modelka: Klaudia Kapuścińska / Orange Models
Makijaż: Roksana Makowska
Kierownictwo artystyczne i stylizacja: Małgorzata Bigaj

    Skacząca dziewczyna w brązowych botkach, kwiecistej bluzce, bez spodni, z szarą torbą w ręku Dziewczyna, blond włosy, jasne body w kucyku na głowie Dziewczyna w kucyku na głowie i jasnym body, bez spodni, wychyla się trzymając torbę z tyłu Dziewczyna w długim swetrze, jasnej bluzce Dziewczyna w jasnej sukience z odkrytymi plecami i ciemną torbą na ramieniu Dziewczyna w długim swetrze, jasnej bluzce z bordową torbą w ręku Dziewczyna w jasnej sukience z odkrytymi plecami i ciemną torbą na ramieniu

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News