Prosto ze Szwecji: Sailor & I wystąpi w Smolnej!

Mężczyzna, blondyn, który otoczony jest kolorowymi światłami

Już za kilka dni, gdy będziemy w pełni cieszyć majówką, 2. maja w warszawskim klubie SMOLNA wystąpi Alexander Sjödin, znany jako Sailor & I. Koncert odbędzie się w ramach trasy promującej jego debiutancki krążek.

Sailor & I  to bardzo zdolny producent, multiinstrumentalista i wokalista, który zadebiutował w 2012 roku EP-ką zatytułowaną Tough Love. Materiał został wydany w znanym Black Butter Records, czyli wytwórnią, z którą współpracują również m.in. Gorgon City czy Rudimental.

Dwa lata później ukazało się kolejne wydawnictwo Szweda – tym razem w popularnym Life and Death, gdzie pojawił się również remix do utworu Turn Around, czyli jednego z największych hitów 2014 roku.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Następne EP-ki zawierały m.in. Sweat (z przeróbką DJ-a Tennisa) i Black Swan (z niesamowitym remiksem Maceo Plexa), a w tym roku wreszcie wyszedł debiutancki album Sailor & I, zatytułowany The Invention Of Loneliness. Materiał na krążku to charakterystyczne dla artysty głębokie i pełne emocji aranżacje, okraszone charakterystycznym wokalem.

Koncert odbędzie się 2 maja o godzinie 20:00. Na wydarzenie obowiązuje przedsprzedaż karnetów w ramach Majówka na Smolnej. Karnety można zakupić TUTAJ. Bilety na wydarzenie dostępne są na platformach Biletomat.pl – bilety online, Going. oraz GoOut.pl. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia.

Plakat promujący koncert Sailor & I

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News