Profesjonalne urządzenia kosmetyczne oraz medyczne do salonów piękności i medycyny estetycznej

kosmetyka

Jeśli prowadzisz lub zamierzasz prowadzić studio urody, z całą pewnością posiadasz wiedzę w zakresie współczesnych kobiecych potrzeb w zakresie poprawy urody. Zabiegi powinny być skuteczne, ale jednocześnie powodować efekt naturalności. Niestety w takiej dziedzinie działalności nie wystarczy jedynie sama wiedza i doświadczenie pracowników. Warunkiem zadowolenia klientów, a co za tym idzie powodzenia firmy, jest dobór odpowiedniego sprzętu. W tym względzie zawsze można liczyć na dobrze zaopatrzoną i profesjonalną hurtownię kosmetyczną.

Godny zaufania sprzedawca sprzętu kosmetycznego i medycznego

Taką godną polecenia hurtownią jest Abacosun. Firma prowadzi swoją działalność od 1995 roku. Posiada zatem wieloletnie doświadczenie w branży. Priorytetem Abacosun jest satysfakcja klientów oraz innowacyjność. Taka dewiza uplasowała firmę jako jednego z czołowych dostawców wyposażenia do gabinetów kosmetycznych, SPA oraz salonów odnowy biologicznej. Abacosun jest ponadto pionierem w propagowaniu nieinwazyjnych metod wyszczuplania oraz odmładzania skóry. Wszystkie oferowane urządzenia kosmetyczne charakteryzują się ponadprzeciętną funkcjonalnością, łatwością w użytkowaniu oraz gwarancją długoletniej pracy.

Co istotne, Abacosun to nie tylko sprzedawca. Firma posiada nowoczesne zaplecze serwisowe i dysponuje własnymi budynkami magazynowymi. Współpracując z tą marką, mamy pewność, że jesteśmy na bieżąco ze światowymi trendami w zakresie produktów kosmetycznych oraz metod zabiegowych. Katalog produktów obejmuje urządzenia służące pielęgnacji całego ciała lub pielęgnacji twarzy.

Sprzęt dedykowany zabiegom na ciało

Jeszcze kilkanaście lat temu medycyna estetyczna i kosmetologia kojarzyły się z inwazyjnymi zabiegami z użyciem skalpela i koniecznością co najmniej kilkudniowego pobytu w klinice. Rozwój branży jest oszałamiający. Obecnie spektakularne efekty w zakresie poprawy wyglądu całego ciała można uzyskać nawet po kilku wizytach w gabinecie kosmetycznym. Wszystko dzięki nowoczesnej technice i wieloletniej pracy specjalistów kosmetologów.

W sprzedaży jest wiele urządzeń, których posiadanie równoznaczne jest z całą masą zadowolonych klientów. Rynkowym celebrytą w zakresie modelowania sylwetki i ujędrniania skóry jest MegaShape. Pierwsze efekty widać już po jednym zabiegu! Sprzęt ten wykorzystuje aż 5 technologii, które skutecznie działają na tkanki powierzchowne, głębiej położne i układ limfatyczny.

Światową nowością jest również urządzenie o nazwie Echos wykorzystujący electroceutical- biostyulujący rodzaj prądu, który wykorzystywany jest w medycynie. Dzięki niej możemy oferować swoim klientom usługi kosmetyczne o właściwościach: modelujących, antycellulitowych, zmniejszających komórki tłuszczowe, drenażowych, tonizujących, ujędrniających, redukujących obrzęki. Wielofunkcyjność urządzenia robi wrażenie zarówno na klientach, jak i na doświadczonych przedstawicielach branży kosmetycznej.

Sprzęt dedykowany zabiegom na twarz

W asortymencie Abacosun znajdują się także aparaty kosmetyczne przeznaczone do pielęgnacji twarzy. Znajdują zastosowanie między innymi w masażu próżniowym, makijażu permanentnym, elektrostymulacji, ultradźwiękach, Hifu, mikrodermabrazji, mezoterapii, infuzji tlenowej.

Dużą popularnością cieszy się peeling kawitacyjny. Urządzenie Labelle L6, które służy do jego wykonania, charakteryzuje się niezwykłą mocą oczyszczania skóry. Wytwarza fale ultradźwiękowe o częstotliwości 33 kHz. Posiada także funkcję sonoforezy oraz emituje światło czerwone 640nm.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News