Priceless Gift

Marka Priceless Gift przedstawiła kilka dni temu kampanię na nadchodzący sezon wiosna-lato 2014. Wiosenno-letnie propozycje od Priceless Gift są już dostępne na stronie internetowej marki www.pricelessgift.org.

marka1

Wszystkie modele zostały uszyte w Polsce, wyłącznie z wysokogatunkowych, polskich materiałów. Fundacja Szansa Dzieciom, do której należy marka Priceless Gift, działa w zakresie realizacji programów usamodzielniania dla młodzieży przygotowującej się do opuszczenia placówek opiekuńczo – wychowawczych.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


marka

Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest w całości właśnie dla nich. Inwestujesz nie tylko w dobrą jakość, modne ubrania, ale jednocześnie w przyszłość dzieci osieroconych.

****

Zdjęcia kolekcji S/S wykonała Sonia Szóstak, klipy reklamowe i zdjęcia lookbook Miron Chomacki. Do współpracy przy powstaniu projektu zaproszono znanych warszawskich dj-ów: Bisti, Invent i Patryk Niedziela udostępnili swoją muzykę do klipów promocyjnych. Modelki i modele biorący udział w sesji zdjęciowej udostępniły najlepsze Polskie agencje: D’Vision, Mango Models, Rebel Models.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News