Prezydent Warszawy potwierdził: w Sylwestra nie będzie pokazu fajerwerków

Fajerwki ze znakiem zakazu

Fajerwerki, chociaż może i niektórym się podobają ze względów wizualnych, to obiektywnie patrząc, są prawdziwą zmorą Sylwestra. I nie chodzi tylko o entuzjastów odpalania fajerwerków w domowym zaciszu, którzy w ferworze świętowania kończą na SORze bez palców lub ręki. Przede wszystkim chodzi o czworonogi.

Chociaż akcje NIE STRZELAM W SYLWESTRA, pojawiają się corocznie, tak w tym roku, padła stanowcza decyzja ze strony Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy, Rafała Trzaskowskiego. W tym roku, jak napisał sam prezydent – Warszawa nie strzela. Oznacza to tyle, że nie odbędzie się miejski pokaz fajerwerków z okazji rozpoczęcia Nowego Roku. Sam Sylwester jak najbardziej się odbędzie – na Placu Bankowym i będzie transmitowany przez TVN.

W zastępstwie fajerwerków pojawi się pokaz laserów, który w przeciwieństwie do wybuchów fajerwerków nie jest głośny i nie stresuje zwierząt. Brawo Panie Trzaskowski, jesteśmy dumni z tej decyzji!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News