Prezentacja kolekcji zegarków Swatch jesień-zima 2016. Byliśmy tam!

Ludzie przez tablicami z zegarkami

Pod koniec września odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji Swatch jesień-zima 2016. Marka po raz kolejny puściła oko do wszystkich tych, którzy stawiają na kolor, dobrą zabawę i lubią kreatywne dodatki. W Atelier Domu Mody Joanna Klimas pojawili się najważniejsi dziennikarze z branży modowej, designu i wnętrz oraz styliści i trendsetterzy. Co przygotował Swatch? Sprawdziliśmy!

Tego dnia wszystkie reflektory i uwaga skierowane były na zegarki z kolekcji Swatch jesień-zima 2016. Archi-Mix zachwycała żywym portfolio, na które chętnie okiem rzucali wszyscy ci, którzy nawet zimy nie wyobrażają sobie bez soczystych kolorów. Grüezi All! bawiła się swoimi szwajcarskimi korzeniami w towarzystwie kukułek, drzew iglastych i uroczych górskich psów ratowniczych. Wolność wyrażana wizualnie i słownie poprzez zegarki Voice of Freedom zachęcała do dobrej zabawy.

Kolorowe zegarki na niebieskim tle

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Kolekcja Magies d’Hiver podkreślała zimową atmosferę szwajcarskimi symbolami znanymi z pocztówek i opowieściami pełnymi niespodzianek. Zegarki Es War Zweimal zabrały  w podróż do przeszłości i wspomnień z dzieciństwa, a kolekcja Look Fab najbardziej przypadła do gustu miłośnikom klasyki z lekkim pazurem.

Dwa zegarki niebieski na zielonym i granatowym tle

Brązowe zegarki z białymi tarczami na brązowym tle

– Kolekcja jesień-zima 2016 to oczywiście wszystko co najlepsze w Swatch. Szwajcarska precyzja, bajeczne kolory, ale i mnogość faktur, zdobnictwa oraz zabawy formą. Miejsce spotkania wybrane zostało celowo. W Atelier Joanna Klimas najlepsza moda i design pokazane są od podszewki. Manekiny, belki materiałów, akcesoria krawieckie były dla nas inspiracją oraz wspaniałym tłem, które uzupełniły prezentację najnowszej kolekcji Swatch – podsumowała spotkanie Marzena Żegota, Brand Manager Swatch.

Cała kolekcja jest już dostępna w sklepach.

5/5 - (10 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News