President Bongo (GUS GUS) w Nowej Jerozolimie

President Bongo nie ogranicza się tylko do działalności z Gus Gus. W 2010 roku nagrał singiel z dOP, a z Jackiem Schidtem stworzył kolektyw Gluteus Maximus. Spod ich ręki wyszło kilka epek wydanych w labelu Radio Bongo. Duet wydał również wiele remixów house’owych, w tym dla takich artystów jak: Sigur Rós, Trentemöller i oczywiście – Gus Gus.

Już 13 grudnia w Nowej Jerozolimie, Stephan rozgrzeje publiczność do czerwoności, a to za sprawą swojej charyzmy, spontaniczności i nieprzewidywalności, które na stałe wpisane są w jego występy. President Bongo uwielbia integrować się z publiką, którą w kilka sekund wprowadza w najlepszy klimat i szał zabawy. Jak sam mówi o swoich występach: „Uderzam tam, gdzie boli najbardziej – i to ze zdwojoną siłą!”.

Dla warszawskiej publiczności i fanów Gus Gus, set Presidenta Bongo w Nowej Jerozolimie będzie dopełnieniem wrześniowego koncertu, na którym Stephan nie wystąpił.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Razem z Presidentem Bongo zagrają: Pysh, Soundrebelion oraz Tika Milano.

 

 

Bilety dostępne są na https://www.biletomat.pl/imprezy/president-bongo-gus-gus-gluteus-maximus-kompakt-radio-bongo-1500/

Więcej informacji o imprezie na: https://www.facebook.com/events/617882841649789/

 

 

Tekst | materiały prasowe

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News