Premiera singla „Krok” i live stream z Vixenem

Mężczyzna w czapce z daszkiem w sportowej bluzie na tle cegieł

Po „Falali”, „Smart Fucking Phonie” i „Vixtorii” nadszedł czas na „Krok”, czyli singiel zwiastujący najnowszy krążek Vixena. Produkcją muzyczną utworu zajął się Grrracz, natomiast za realizację klipu odpowiedzialne jest Punkt Widzenia Studio.

Vixen już nie raz stawał za mikrofonem. Na swoim koncie ma współpracę z Biszem, Buką, Kubą Knapem, Młodym M i Peją. Oprócz solowych płyt wystąpił też gościnnie na krążkach Rahima, Peji, donGURALesko czy na składance „Młodych Wilków Popkillera”.

„Vixtoria” to 14. solowy album Vixena. Na płycie znalazło się 12 naprawdę różnych utworów. Przede wszystkim odnajdziemy na niej hip-hop, ale usłyszymy też: rock, rock’n’roll, dubstep, future bass, a nawet piosenkę aktorską. Do współpracy podczas nagrania krążka został zaproszony Zeus, Mery Spolsky i Oxon.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Śledźcie dziś fejsbukowy profil MaxFloRec, bo już o 16:30 rusza live stream z Vixenem. Artysta odpowie na wasze pytania wprost z warszawskiego studia Domofonia, gdzie powstawała „Vixtoria”.

Premiera płyty już 10 listopada.

Tekst: Monika Tatara

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News