Categories: artfilmwydarzenia

Premiera filmu "LOVE" z udziałem reżysera + after party w MOMU

Już 25 sierpnia o godz. 20:30 w warszawskim Kinie Muranów odbędzie się uroczysta premiera  „LOVE” z udziałem reżysera – Gaspara Noé, a tuż po niej oficjalne after party w MOMU.

Bezkompromisowy i śmiały reżyser tym razem ukazuje historię miłosnego trójkąta w odważnym filmie, zrealizowanym techniką 3D i z kamerą wkracza do łóżka bohaterów, by w przełomowy wizualnie sposób ukazać fizyczną stronę miłości.

Autorem zdjęć jest stały współpracownik Gaspara Noé, Benoît Debie, który ma na swoim koncie także pracę przy „Spring Breakers”. Dwaj twórcy połączyli siły, by w śmiałym i świeżym stylu pokazać fizyczną stronę miłości dwudziestolatków. Zaprezentowany na festiwalu w Cannes, film zawiera najodważniejsze w historii kina sceny erotyczne. Dostępny w 2D i 3D.

-Miłość to oślepiające światło, genetyczna potrzeba, odmienny stan świadomości, ciężki narkotyk, choroba psychiczna, gra o władzę – to sperma i łzy – wyjaśnia sam Gaspar Noé.

Film, który swoją premierę miał na festiwalu w Cannes, od sierpnia będzie można zobaczyć również na polskich ekranach. Pokaz filmu odbędzie się  w technologii 3D. Bilety w cenie 25 zł do nabycia w kasie kina Muranów.  Trzeba jednak pamiętać, że to film wyłącznie dla widzów dorosłych. Zawiera śmiałe sceny erotyczne.

Po pokazie filmu „LOVE” w pobliskim MOMU. Gastrobarze (ul. Wierzbowa 9/11, przy placu Teatralnym) odbędzie się oficjalne after party po premierze filmu. MOMU. będzie czekać na gości nie tylko z dopasowaną do ścieżki dźwiękowej muzyką. Na ten wieczór też wraz z Martini przygotowano drink „Love”, czyli wyjątkowe połączenie Martini i Tonicu. Dodatkowo, atmosferę podgrzewać będzie występ DJ Pani Bum.

„LOVE” w kinach od 28 sierpnia 2015. Wydarzenie: http://on.fb.me/1NxysLP.

Komentarze
Rate this post
kris

Recent Posts

Dlaczego kreatory www ciągle zyskują na popularności? Jak wybrać najlepsze narzędzie?

Jeśli chcesz stworzyć własną stronę internetową, masz do wyboru dwie drogi: albo zwrócisz się do…

3 dni ago

Nowy album Florence + the Machine „Dance Fever” – bajka w 14 utworach

Jeden z najoryginalniejszych zespołów brytyjskich, Florence + the Machine powraca z baśnią zainspirowaną zjawiskiem tanecznej…

3 dni ago

Taco Hemingway powraca z podwójną siłą

Tak, dobrze przeczytaliście. Po ponad dwóch latach wymuszonej przerwy, Taco Hemingway powrócił na scenę. Trasa…

4 dni ago

Dlaczego kochamy krew i łzy? Fenomen true crime

Podcasty opowiadające o brutalnych morderstwach, rozczłonkowanych zwłokach i ludziach znikających w niewyjaśnionych okolicznościach na stałe…

4 dni ago

Active Noise Canceling – historia redukcji hałasu od 1933 roku…

Słuchawki z redukcją szumów są popularne od kilku lat, ale zastanówmy się, jak to działa…

5 dni ago

Co dzieje się z Aniołkami Victoria’s Secret?

Aniołki Victoria’s Secret to legendy świata mody i modelingu. Najpiękniejsze kobiety świata, o idealnych proporcjach…

5 dni ago