Prada wprowadziła do sprzedaży spinacz do banknotów ?

Srebrny spinacz do papieru od Prada

Dom mody Prada wyszedł naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy całe dnie spędzają w biurach. W sprzedaży pojawił się srebrne spinacze. Czym się różnią od zwyczajnych, znanych nam z naszej codzienności? Jest sygnowany logotypem Prada, naturalnie.

Na stronie Barneys New York pojawiło się małe cudo, z polerowanego srebra, o wymiarach 6.25 x 2.25 cm, opatrzone dopiskiem Made in Italy. Wygląda jak zwyczajny spinacz biurowy, to fakt, ale jak możemy przeczytać na stronie, jest to spinacz do banknotów. WOW.

Czytaj również: Dlaczego bumerang od Chanel wzbudza sensację?

Dwa srebrne spinacz na białym tle

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Cena jak widać, nie jest wcale wygórowana – za nasz wymarzony gadżet trzeba zapłacić raptem 185 $, czyli około 700 PLN. Jak zwykle w takich sytuacjach, internauci nie pozostawili suchej nitki na najnowszym gadżecie od Prady.

Screenshot 20 Prada wprowadziła do sprzedaży spinacz do banknotów ? Screenshot 18 Prada wprowadziła do sprzedaży spinacz do banknotów ? Screenshot 19 Prada wprowadziła do sprzedaży spinacz do banknotów ?

Sami jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, czekamy na więcej praktycznych gadżetów – może taśma klejąca? Przycisk do papieru? A Wy, jakie macie pomysły?

Tekst: Klarysa Marczak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News