Praca marzeń. Galeria handlowa w Poznaniu szuka osób do „sztucznego tłumu”

Tłum w galerii handlowej

Tłok w galeriach handlowych. Kto nigdy nie doświadczył tej atrakcji, niech pierwszy rzuci kamieniem. Jednak to, co dla nas jest koszmarem, dla właściciela kompleksu bywa… marzeniem.

Historia zna wiele przypadków. A my nauczeni doświadczeniem wiemy, że w godzinach popołudniowych, wejście przykładowo do Złotych Tarasów, przypomina bardziej survival niż miłe popołudnie. Z jednej strony ktoś na ciebie wpada, z drugiej ktoś z jedzeniem w ręku (które ma dużą szanse wylądować na twoim ubraniu), a ten przed tobą, idzie jak po muzeum. Od chwili przekroczenia drzwi wejściowych marzymy o powrocie do domu.

Naszą uwagę przykuło zamieszczone kilka dni temu w serwisie OLX ogłoszenie poszukujące śmiałków do podjęcia kariery na stanowisku Sztuczny tłum w Galerii Handlowej.

Wymagań właściwie nie ma, są jedynie zadania: miłe spędzanie dnia w galerii handlowej — przechadzanie się po holu, przebywanie w strefie restauracyjnej. Jeden dzień pracy w godzinach 9-17. Stawka: 21 PLN brutto za godzinę. Miejsce, tak jak zostało wspomniane w tytule: Poznań.

Co prawda woleliśmy ofertę pracy dla Oglądacza Seriali na Netflix, ale ta brzmi równie kusząco…

Screenshot 2 1 Praca marzeń. Galeria handlowa w Poznaniu szuka osób do „sztucznego tłumu”

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News