Poznajcie Towarzystwo Handlowe już 13 maja!

Wsparcie i promocja marek, które rzemieślniczość mają wpisaną w DNA. Na tym właśnie polega najnowsza inicjatywa, która rusza już w maju pod nazwą Towarzystwo Handlowe. Wydarzenie to stworzone jest przez niewielkie filmy i manufaktury tworzące produkty i usługi, korzystając z pracochłonnych, tradycyjnych metod.

Agencja albo/albo we współpracy z Bulleit zrealizuje w maju wyjątkowy projekt pod nazwą Towarzystwo Handlowe. W centrum projektu znajdą się jednodniowe targi, które odbędą się w warszawskim Forcie Mokotów – imponującej, historycznej przestrzeni, od niedawna dostępnej dla warszawiaków.

Coraz więcej osób, szczególnie mężczyzn, szuka bezpretensjonalnych, funkcjonalnych produktów stworzonych z pasją. Jednocześnie kształtuje się nowa kategoria przedsiębiorców i inicjatyw, które odkrywają na nowo tradycyjne techniki rzemieślnicze. Chcemy stworzyć wydarzenie podczas, którego obie grupy będa mogły się spotkać. – mówi Wojtek Nosowski z agencji albo/albo, pomysłodawca inicjatywy.

Wśród wystawców, którzy spotkają się na 250m2 przestrzeni handlowej, znajdą się takie marki i twórcy jak: Mo61, delikatessen, Super Salon, Dawid Ryski, Edward, Neonlove czy Pan Drwal. Podczas imprezy spotkać będzie można firmy zajmujące się m.in. rzemieślniczą produkcją nart, toreb skórzanych, przyborów do golenia, przyborów do pracy. Łącznie w Towarzystwie Handlowym bierze udział prawie 30 marek i twórców z Polski.

Nasza działalność w stu procentach opiera się na pasji i szacunku do surowców, z których produkujemy narty. Cieszę się, że powstała taka inicjatywa, która docenia twórców jak my i rozumie, czym jest współczesna rzemieślniczość. – mówi Szymon Girtler, założyciel marki Monck Custom.

Bulleit to powstała w latach 80. XX wieku w Kentucky rzemieślnicza marka bourbonu. Przedsiębiorstwo, choć należy dziś do Diageo, nadal prowadzone jest przez założyciela -Toma Bulleita.

Mamy nadzieję, że Towarzystwo Handlowe będzie równowagą dla wydarzeń targowych, które skierowane są albo do kobiet, albo nie wykazują szczególnej selektywności w doborze wystawców – dodają organizatorzy.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie na stronie Towarzystwo Handlowe oraz na ich oficjalnym fanpage’u na Facebooku i Instagramie.

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

Trampki męskie w eleganckiej odsłonie – stylizacje

Trampki męskie to uniwersalny dodatek, którego nie powinno zabraknąć w żadnej szafie. Jak się okazuje,…

1 dzień ago

Strefa czystego transportu w Warszawie od lipca 2024

Masz auto z 2005 roku albo starsze? Od lipca 2024 nie wjedziesz nim do centrum…

4 dni ago

Soccer Mommy śpiewa w grze The Sims 4: Licealne lata

The Sims to wyjątkowa gra pod kątem muzycznym, ponieważ na przestrzeni lat coraz więcej artystów…

4 dni ago

Chora na siebie – czarna komedia [Zapowiedź]

Zapowiada się przezabawna komedia o świecie, w którym wszyscy walczą o popularność. Tu nie chodzi…

4 dni ago

Czy filmy lepsze od książek istnieją? 7 przykładów

Czy filmy lepsze od książek istnieją? – to pytanie, które zazwyczaj zanika pod wpływem licznych…

5 dni ago

Niebezpieczni dżentelmeni. Witkacy i nic więcej? [recenzja]

Pierwsze zapowiedzi filmu Niebezpieczni dżentelmeni były naprawdę intrygujące. Zagadka kryminalna z (przyszłymi) tuzami polskiej nauki…

1 tydzień ago