Poznajcie robota-doniczkę, który będzie dbał za Was o sukulenty

Doniczka z sukulentem na 6 nogach

Rośliny i światło, zwykle przyjaciele, czasami wrogowie. Na szczęście z pomocą przychodzi przedziwny wynalazek. Oto robot-doniczka!

Zwykle wchodząc w posiadanie nowej rośliny, zastanawiacie się, gdzie będzie miała odpowiednią ilość światła. Już nie musicie. Pomysłodawcą HEXY jest Sun Tiangi z Vincross. Robot-doniczka, został zaprojektowany tak, aby mieściły się w nim małe sukulenty. Robot został wyposażony w 6 nóg, które będą nieustannie podążały za światłem, gdy uznają, że Wasza roślina stoi w niedostatecznie nasłonecznionym miejscu.

Czytaj również: Projekt Rośliny – Monstera, kaktus a może klasyczny fikus?

Tak, dobrze zrozumieliście – doniczka posiada sensor, dzięki któremu wie, kiedy sukulent potrzebuje światła, a kiedy cienia i wychodzi naprzeciw jego potrzebom. Dodatkowo doniczka może tańczyć, gdy jest zadowolona i wchodzić z Wami w różne zabawowe interakcje. Jesteśmy pod wrażeniem, chociaż nie wiemy, czy posiadanie więcej niż jednej w domu, nie spowoduje, że Wasze mieszkanie zostanie zdominowane przez chodzące doniczki.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

indekkkks Poznajcie robota-doniczkę, który będzie dbał za Was o sukulenty insdeks Poznajcie robota-doniczkę, który będzie dbał za Was o sukulenty indeks Poznajcie robota-doniczkę, który będzie dbał za Was o sukulenty

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News