Poznajcie podróżnika w czasie. Twierdzi, że był w roku 3700 i ostrzega ludzi przed wojną

Mężczyzna siedzący na ławce z zakrytą twarzą

W sieci pojawiło się wideo przedstawiające tajemniczego podróżnika w czasie, który twierdzi, że spędził trochę czasu w 3700 roku i ostrzega wszystkich przed wojną pomiędzy ludźmi i robotami.

Mężczyzna o imieniu Mike udzielił ostatnio wywiadu do stacji telewizyjnej Apex, w którym opowiada o swoich przygodach, włącznie z zabiciem robota gołymi rękami. Nie wierzycie? Cóż, Mike ma dla Was dowód w postaci części zabitego stwora. Brzmi legitnie, czyż nie?

Urodzony we Francji Mike dorastał w Kanadzie i jak twierdzi, pracował w kanadyjskim National Secure Laboratory, gdzie został wtajemniczony w wiele tajnych projektów. Jednym z nich miało być podróżowanie w czasie i pracownicy – w grupach lub osobno – zostali wysłani do wybranego roku.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Podróżowaliśmy po różnych latach, ale naszym głównym celem był rok 3700 – mówi Mike.

Podróżnik twierdzi, że był w 3700 roku około 18 razy. Roboty z rozbudowanym systemem sztucznej inteligencji, roboty, które mają zabijać – to właśnie zobaczymy w 3700 roku. A nie, przepraszamy – nie zobaczymy, bo będziemy już dawno martwi.

Dalsza część wspomnień Mike’a brzmi jak film science-fiction. Rozpoczyna się wojna pomiędzy ludźmi i robotami. Roboty zrozumiały, że ze swoją sztuczną inteligencją mają olbrzymią moc i mogą zapanować nad ludźmi, tworząc z nich swoich niewolników. Wojna rozpoczyna się dokładnie 20 września 3700 roku. Po pierwszej fali ataków 30% ludzkości nie żyje.

Roboty używają internetu i bezprzewodowego systemu, by natychmiast połączyć się i zaatakować. Jedynym ratunkiem dla ludzkości jest fakt, że roboty nie otrzymały kodów systemu wystrzeliwania rakiet jądrowych. Na szczęście, bo w przeciwnym wypadku, mielibyśmy do czynienia z masowym ludobójstwem.

Aby udowodnić, że faktycznie był zaangażowany w wojnę, Mike przywiózł część ciała robota, którego jak twierdzi, zabił własnymi rękoma. Mike obecnie mieszka w Azji, gdzie ukrywa się przed swoimi byłym pracodawcą, który zapewnił mu atrakcyjne wycieczki w czasie.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News