Poznajcie parę, która zrobiła sesję zaręczynową z McNuggetsami

Zdjęcie przedstawiające parę jedzącą McNuggetsy i ręce trzymające McNuggetsy z pierścionkiem

Wszyscy wiedzą, że nie ma na świecie (prawie) niczego lepszego niż McNuggetsy. Oczywiście być może te przepyszne złote obłoczki nie są najlepsze dla naszego zdrowia i diety, ale powiedzmy sobie szczerze: kilka Nuggetsów jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

Szczególnie jeśli mowa o jednej parze, która postanowiła umieścić McNuggetsy jako jednego z bohaterów swojej sesji zaręczynowej.

Stephanie Blais i Brett Macoretta, pochodzący z Kanady zatrudnili fotografkę Katie Silva, by zrobiła im tę nietypową sesję, gdzie wzajemnie karmią się Nuggetsami, śmieją się do nich, a nawet przyszły pan młody udaje, że zaręcza się, wyjmując pudełko pełne kawałków kurczaka z pierścionkiem w środku.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

f02854335b1db1fd19dc894d7d4faabf Poznajcie parę, która zrobiła sesję zaręczynową z McNuggetsami

Gdy Steph powiedziała mi o nuggetsowym pomyśle, od razu miałam wizję tego, jak te zdjęcia mogą wglądać. Stwierdziłam, że zrobimy to w klimacie sesji świeżo upieczonych rodziców, tylko zamiast niemowlaka będą McNuggetsy. Jestem tego rodzaju fotografem, który zrobi wszystko, żeby zdjęcia wywoływały śmiech u oglądających, ale w tym wypadku, uwierzcie – to ja miałam ubaw przez praktycznie całą sesję – mówi fotografka w wywiadzie dla DailyMail.

6f45f8765b1d3bdb19dcef3389db31ba Poznajcie parę, która zrobiła sesję zaręczynową z McNuggetsami

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News