Poznajcie najlepiej ubraną 7-latkę na Instagramie!

Japońska dziewczynka ubrana w modne stylizacje

Instagram w dzisiejszych czasach jest kopalnią inspiracji, a siedzenie godzinami z telefonem w ręku i przeglądanie trendów nigdy nie było takie łatwe, jak dziś. Poznajcie 7-letnią Japonkę o wdzięcznym imieniu Coco Pink Princess, która swoimi stylizacjami urzekła już prawie pół miliona followersów!

7-latka pomimo młodego wieku ma już na swoim koncie kilka poważnych sukcesów, została opisana między innymi w prestiżowym magazynie Vogue. Jeżeli chodzi o wybór jej stylizacji Coco tłumaczy, że po wybraniu motywów przewodnich z jej tatą przystępuje do selekcji reszty ubrań. 7-letnia Japonka mówi, że nie kieruje się trendami, a swoim nastrojem, kolorem, który najbardziej lubi (obecnie jest to fiolet), czy ulubionym dodatkiem. Uwaga! Ta dziewczynka naprawdę ma wyczucie stylu, z resztą sami zobaczcie! Więcej zdjęć zobaczycie na jej Instagramie.

Zobacz także: Bezdomny, czy hipster?

3 zdjecia Azjatyckiej dziewczynki stojacej na ulicy i pozujacej do zdjecia Dziecko, japonka, stojąca w środku kadru, ubrana w okulary przeviwsłoneczne i kolorową bluzkę Azjatyckie dziecko stojące w czerwonej spódnicy i białej koszuli Azjatyckie dziecko stojące na ulicy w okularach przeciwslonecznych Azjatycka dziewczynka stojąca na ulicy w turkusowych spodniach i białej koszulce Azjatyckie Dziecko siedzące na krześle

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Tekst: Dominika Kowalewska

3/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News