Poznajcie mężczyznę, który w przebraniu Batmana ratuje przed śmiercią zwierzęta ze schronisk

Mężczyzna w stroju batmana ze zwierzętami

Superbohaterowie z uniwersum Marvela i DC – schowajcie się. Przed wami prawdziwy superbohater, który postanowił ratować przed uśpieniem zwierzęta ze schronisk, znajdując im nowe domy.

27-letni Chris Van Dorn zawsze był wielkim fanem Batmana. Nic dziwnego, że postanowił wykorzystać wizerunek właśnie tej postaci do swojej misji, którą wypełnia w okolicach Orlando na Florydzie. Dodatkowo mężczyzna, mimo podania swojego imienia i nazwiska, chce by jego wizerunek pozostał anonimowy.

https://www.instagram.com/p/Bz36iFjBvkp/

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

W 2018 roku Chris otworzył organizację non-profit, Batman4Paws. Od tamtego momentu, uratował on setki kotów i psów przed samotnością i nieuniknioną śmiercią w przepełnionych schroniskach.

Jako dziecko fascynowałem się superbohaterami – wartościami które wyznawali i sposób w jaki myśleli. Uznałem, że to idealny motyw na ucieleśnienie ducha dobrej woli. W taki szalony sposób narodził się pomysł na Batman4Paws – pisze Chris na stronie GoFundMe.

Batman przyjmuje zgłoszenia przy pomocy maila, telefonu, czy kanałów społecznościowych, a zwierzęta dostarcza trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, wtorki i środy.

Nie jestem wcale superbohaterem – superbohaterami są ci, którzy przygarniają te zwierzęta.

https://www.instagram.com/p/BzvOQrwhG6V/

https://www.instagram.com/p/Bys3Fe-Bma6/

https://www.instagram.com/p/Byd0q9CBltr/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News