Poznajcie kobietę, która twierdzi, że jest zaręczona z duchem

Kobieta w czarnej bluzce i duch

Istnieją różne fetysze, orientacje, czy fantazje seksualne, jednak ta z pewnością zaprowadzi Was do miejsca, w którym jeszcze nie byliście i nie wiemy, czy chcielibyście być. Zapnijcie pasy, zaczynamy.

30-letnia Amethyst Realm twierdzi, że od 18 roku życia randkuje wyłącznie z… duchami. Do tej pory przez jej łóżko przewinęło się około 20 duchów, ale to z ostatnim, którego poznała w Australii, postanowiła założyć rodzinę.

Jak się poznali? Amethyst wyjawiła w programie The Sun, że od jakiegoś czasu nie miała już chłopaka-ducha, była skupiona na pracy, a nowy związek był ostatnią rzeczą, o jakiej by myślała.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Pewnego dnia, gdy spacerowałam po lesie, ciesząc się naturą, poczułam tę niesamowitą energię i zrozumiałam: przybył nowy kochanek.

Kobieta dodała również, że w początkowym stadium ich związku nie mogli oderwać od siebie rąk, nawet podczas podróży samolotem do domu. Nie mogłam w to uwierzyć. Byłam szczęśliwa i podekscytowana. Postanowiliśmy pójść do samolotowej łazienki i zrobiliśmy to, więc cóż – teraz jestem jedną z członkiń Mile High Club.

Dziewięć miesięcy później, duch-chłopak Amethyst postanowił… oświadczyć się swojej ludzkiej partnerce podczas romantycznego wypadu do jaskiń w Somerset.

W połowie wycieczki poprosił mnie, żebyśmy odłączyli się na chwile od grupy. Nie uklęknął przede mną – duchy nie mają kolan, ale po raz pierwszy usłyszałam, jak mówi. Może trudno to zrozumieć, ale do tamtej pory słyszałam jedynie jego słowa w mojej głowie, a w tym momencie – usłyszałam jego głos naprawdę.

Para aktualnie planuje swój ślub, a co więcej – być może zdecydują się także na posiadanie dziecka. Nie pytajcie nas: jak, dlaczego, co z tego wyjdzie. Nie wiemy, tak samo, jak Wy. Stwierdziliśmy, że ta historia jest na tyle dziwna, że warto się nią z Wami podzielić.

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News