Poznajcie kobietę, która twierdzi, że jest kotem. Jak mówi, koci styl życia pozwolił jej odkryć „prawdziwe ja”

31-latka twierdzi, że koci styl życia nie tylko pozwolił jej w pełni być sobą, ale także zbliżył ją do partnera.

Kat Lyons po raz pierwszy zdała sobie sprawę, że tak naprawdę jest kotem, gdy była w liceum. Od tego czasu kobieta stale pozostaje w swojej kociej roli. Co więcej, Kat jest modelką pracującą w Cat Girl Manor w Colorado Springs, gdzie na co dzień odbywają się wydarzenia typu roleplay BDSM.

Kilka miesięcy temu, Kat podczas jednego z Comic Conów poznała swojego 52-letniego partnera. Chociaż para twierdzi, że bardzo się kocha, to społeczeństwo patrzy na nich raczej krzywo – biorąc pod uwagę różnicę wieku oraz fakt, że kobieta zachowuje się jak kot. Kat przyznaje, że traktuje swojego partnera jako dominatora i pozostaje mu uległa.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Poznajcie kobietę która twierdzi że jest kotem. Jak mówi koci styl życia pozwolił jej odkryć „prawdziwe ja” 3 Poznajcie kobietę, która twierdzi, że jest kotem. Jak mówi, koci styl życia pozwolił jej odkryć „prawdziwe ja”

Zawsze byłam inna. Od zawsze fascynowałam się kotami, czułam, że jestem jednym z nich. Postanowiłam przejść przez życie jako kot, ponieważ to właśnie nim jestem – powiedziała Kat.

Kobieta szybko zdała sobie sprawę, że nie jest jedyną osobą, która identyfikuje się z kocim gatunkiem, co jak mówi, dodało jej pewności siebie.

Dorastając, musiałam udawać człowieka, teraz w końcu mogę być sobą. Mogę się wspinać po drzewach, jeść z miski, nosić uszy, ogon. Nie ma nikogo, kto by mnie przed tym powstrzymał.

Przyznamy, że czujemy się nieco zmieszani, ale jeśli faktycznie bycie kotem przynosi Kat tyle szczęścia – pozostaje nam pogratulować odnalezienia własnej drogi.

Poznajcie kobietę która twierdzi że jest kotem. Jak mówi koci styl życia pozwolił jej odkryć „prawdziwe ja” 2 Poznajcie kobietę, która twierdzi, że jest kotem. Jak mówi, koci styl życia pozwolił jej odkryć „prawdziwe ja”

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News