Poznajcie fotografkę, która specjalizuje się w… zdjęciach na Tindera

Kobieta w kapeluszu, z aparatem na szyi

Szukanie drugiej połówki w sieci to już żadna nowość. Chociaż większość z nas uznaje, że nie używa portali randkowych, to zapewne pokaźna grupa korzysta chociażby z Tindera. Mimo iż na portalu mamy możliwość w bogaty sposób opisać swoja osobowość to, bądźmy szczerzy, dla większości z nas liczy się pierwsze wrażenie, czyli zdjęcie. Jeśli jest marne, to nasze szanse na randkę gwałtownie spadają.

Co zrobić, by to wlaśnie przy naszym zdjęciu na Tinderze palec przystojniaka przesunął się w prawo i przy naszym profilu pojawiło się serduszko? Najlepiej skorzystać z usług fotografa specjalizującego się właśnie w zdjęciach umieszczanych na portalach randkowych.

Natalia-small-1Saskia Nelson, profesjonalna fotografka z Wielkej Brytanii, jest założycielką „Saturday Night`s Alright”, firmy, która specjalizuje się w pomocy przy tworzeniu idealnego profilu randkowego. Jak sama mówi: „Ludzie mają tendencję do tworzenia swoich profili w mniej niż dziesięć minut, nawet jeśli to miałaby być najważniejsza rzecz, jaką robią, by pomóc sobie rozwinąć swoje życie miłosne”. Nelson zaznacza, że już dość zdjęć robionych w lustrze, z psem czy okropnym bałaganem w tle. Aby znaleźć miłość, trzeba umieć się odpowiednio zaprezentować, sprzedać. Jeśli ludzie przeglądając twój profil zauważą magnetyczne spojrzenie, to na pewno będą chcieli nawiązać kontakt i kontynuować znajomość.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Aby pomóc swoim klientom dowiedzieć się co ich charakteryzuje i wyróżnia, Nelson przed każdymi zdjęciami wysyła im szereg wskazówek dotyczących sesji oraz kwestionariusz, który pomaga im ocenić jacy są. Radzi też, by traktowali sesję jako randkę, a co za tym idzie – by podobnie się do niej przygotowali.

IMG_0220cDigitalPodczas samych sesji Saskia rozmawia ze swoimi klientami o tym, co ich inspiruje lub kiedy są najszczęśliwsi. „Robię zdjęcia osobom od 22 lat do osób w podeszłym wieku” wyjaśnia. Przy tak szerokim wachlarzu klientów lubi poznać każdego z nich by wiedzieć z kim ma do czynienia i jaki rodzaj zdjęć najbardziej do tej osoby pasuje.

Zdjęcia nigdy nie są przypadkowe. Zawsze liczy sie dobór odpowiedniego miejsca w Londynie, najbardziej pasującej dzielnicy czy otoczenia. Nelson namawia klientów, by na zdjęcia zabrali rekwizyty związane z ich pasjami, które dodadzą im osobowości. Wszystkie jej sesje są przemyślane, ale  nie sztuczne. Zdjęcia mają przedstawiać realną osobę w najlepszym jej wydaniu, tak, by w momencie pierwszego spotkania face-to-face, nasz partner nie czuł sie oszukany, a my skrępowani.

Rosie-small-1WEBSaskia Nelson zaznacza, że biznes zdjęć profilowych kwitnie w najlepsze, a ona sama ma plan rozszerzyć działalność na inne miasta, a może nawet i inne kraje. Podkreśla, iż sama posiada bogate doświadczenie jako użytkownik portali i chce się nim podzielić z innymi, aby ułatwić ludziom odnalezienie swojej drugiej połówki.

tekst | Paulina Grzmil

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News