Poznajcie fotografa, który pyta: co znaczy „być normalnym”?

elegancka starsza pani z papierosem w dłoni z rozmazanym makijażem i skąpą sukienką

Dzieci trzymające różowe pistolety, modelki jedzące lody z mięsa, sportowcy na boisku pełnym skórek po bananach – wszystkie te sceny mogą być całkowicie normalne, jeśli popatrzymy na nie z właściwej perspektywy. Rozmawiamy z Jakubem Buchnerem i Aleksanderem Żurowskim, czyli duetem ŻAL.

George Orwell kiedyś powiedział: Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.

The Normals to seria surrealistycznych zdjęć, stworzona od początku do końca przez Pol Kurucza. Fotograf stawia jedno pytanie: Czym jest normalność?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Obiecywaliście sobie kiedyś normalne życie? Nienormalność nie istnieje.

dziewczyna w białych rękawiczkach na rękach leżąca na podłodze z różowym plastikowym pistoletem mężczyzna w peruce wymieniający piegi ze swoją rzeźbą dziewczyna zakolczykowana jak zwierzę z lodem w ręku mężczyzna przebrany za banana na boisku obłożony skórkami dookoła

Tekst: Magdalena Stasiuk

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News