Poznajcie dziewczynę, która robi wakacyjne anty-selfie

Dziewczyna leżąca twarzą do ziemi nad brzegiem plaży

Wakacje, podróże, zdjęcia. Pokazujemy znajomym, jak fantastycznie spędzamy czas, robiąc sobie selfie w miejscach, które odwiedzamy. Na przekór stereotypom wyszła pewna artystka, która publikuje na swoim Instagramie nietypowe wakacyjne fotografie.

STEFDIES to artystyczny projekt stworzony przez Stephanie Leigh Rose. Dziewczyna odwiedza popularne turystyczne lokacje i pozuje do zdjęć… leżąc na ziemi.

Żyjemy w erze selfie-sticków-kardashianów-youtubów-photoshopa-memów-tego-całego-gówna, zapomnieliśmy po co, właściwie robimy zdjęcia. Jesteśmy społeczeństwem posiadającym obsesję na punkcie wirtualnego świata. Nic nie jest takim, jakim jest naprawdę, szczególnie na zdjęciach – mówi autorka projektu.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Każde zdjęcie jest robione bez większego przygotowania, dodatkowe światła, czy efektów specjalnych. Stephanie, po prostu kładzie się na ziemi w dowolnym miejscu obleganym przez turystów.

Dziewczyna leżąca twarzą do ziemi we Włoszech Dziewczyna leżąca na moście w Londynie Dziewczyna leżąca na chodniku twarzą do ziemi Dziewczyna leżąca twarzą do ziemi w muzeum Dziewczyna leżąca twarzą do ziemi w kawiarni Dziewczyna leżąca twarzą do ziemi obok wieży Eiffle'a Dziewczyna leżąca z głową w zabytkowej fontannie

Tekst: Klarysa Marczak

5/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News