Poznajcie Duckie – modelkę, która wygląda jak lalka Barbie

Fotografia kolorowa. Portret czarnoskórej kobiety o długich, prostych czarnych włosach.Kobieta ma grzywkę do połowy czoła. Ubrana jest w niebieską jeansową koszulę.

Każda mała dziewczynka marzy o lalce Barbie. Jednak, gdy wyglądasz jak ona, sprawy przybierają zupełnie innego biegu. Poznajcie Duckie, modelkę, która wygląda jak Barbie i która przez ten fakt przerwała karierę na 2 lata.

Duckie Thot w 2013 roku była uczestniczką popularnego na całym świecie programu, Australia’s Next Top Model. Od samego początku musiała zmierzyć się z dyskryminacją przez jej naturalne włosy i odcień skóry. Internauci na tyle uprzykrzyli życie, 17-letniej Duckie, że modelka postanowiła przerwać karierę.

Po 2 latach Thot wraca do świata mody. Silna, pewna siebie i niezwykle piękna.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Wokół siebie zawsze będziesz mieć ludzi, którzy będą mówić negatywne rzeczy na twój temat… co ludzie mówią o tobie, nie definiuje twojej osoby.

Dwie fotografie, jedna czarno biała, druga kolorwa przedstawiająca czarnoskórą kobietę Fotografia kolorwa przedstawiająca czarnoskórą dziewczynę w niebieskich spodniach i marynarce Czarno-biała fotografia przedstawiająca czarnoskórą kobietę w naciągniętej na głowę czapce Dwie fotografie. Po lewej stronie czarno-białe zdjęcie czarnoskórej modelki. Modelka ma czarne proste włosy do ramion i grzywkę. Ubrana jest w długi wełniany płaszcz. Po prawej stronie ta sama modelka. Kolorowy portret. Modleka ubrana jest w niebieską koszulę.

Tekst: Kate Bee

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News