Poznajcie Duckie – modelkę, która wygląda jak lalka Barbie

Fotografia kolorowa. Portret czarnoskórej kobiety o długich, prostych czarnych włosach.Kobieta ma grzywkę do połowy czoła. Ubrana jest w niebieską jeansową koszulę.

Każda mała dziewczynka marzy o lalce Barbie. Jednak, gdy wyglądasz jak ona, sprawy przybierają zupełnie innego biegu. Poznajcie Duckie, modelkę, która wygląda jak Barbie i która przez ten fakt przerwała karierę na 2 lata.

Duckie Thot w 2013 roku była uczestniczką popularnego na całym świecie programu, Australia’s Next Top Model. Od samego początku musiała zmierzyć się z dyskryminacją przez jej naturalne włosy i odcień skóry. Internauci na tyle uprzykrzyli życie, 17-letniej Duckie, że modelka postanowiła przerwać karierę.

Po 2 latach Thot wraca do świata mody. Silna, pewna siebie i niezwykle piękna.


Wokół siebie zawsze będziesz mieć ludzi, którzy będą mówić negatywne rzeczy na twój temat… co ludzie mówią o tobie, nie definiuje twojej osoby.

Dwie fotografie, jedna czarno biała, druga kolorwa przedstawiająca czarnoskórą kobietę Fotografia kolorwa przedstawiająca czarnoskórą dziewczynę w niebieskich spodniach i marynarce Czarno-biała fotografia przedstawiająca czarnoskórą kobietę w naciągniętej na głowę czapce Dwie fotografie. Po lewej stronie czarno-białe zdjęcie czarnoskórej modelki. Modelka ma czarne proste włosy do ramion i grzywkę. Ubrana jest w długi wełniany płaszcz. Po prawej stronie ta sama modelka. Kolorowy portret. Modleka ubrana jest w niebieską koszulę.

Tekst: Kate Bee

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News