Poznajcie 65-letnią kobietę, która odwzorowuje dzieła sztuki

Porównanie obrazu do zdjęcia Laury, które przedstawia to samo co na obrazie.

Kiedy Laura Hofstadter zaczynała się starzeć oraz dostrzegać przemijającą zewnętrzną młodość, postanowiła stworzyć cykl portretów dotyczący zachwytów nad starzeniem się!

Cykl nazywa się Etapy i polega odwzorowywaniu ikonicznych dzieł artystów, takich jak  Margritte, Munch czy DaVinci! Celem jest zastąpienie młodości starością, aby pokazać, że nie zawsze musi to oznaczać, że piękno jest zarezerwowane jedynie dla młodych.

Jak sama artystka powiedziała: W naszym społeczeństwie, kiedy kobieta osiągnie mój wiek lub jeszcze większy to staje się niewidzialna dla reszty. Jestem, kim jestem. Już mnie nie obchodzi opinia innych i w tym też znajduję wyzwolenie od wszystkiego.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Czytaj również: Calvin Klein przeciwko dyskryminacji ze względu na wiek

Porównanie obrazu do zdjęcia Laury, które przedstawia to samo co na obrazie. Porównanie obrazu Vermeera do zdjęcia Laury, które przedstawia to samo co na obrazie. Porównanie obrazu do zdjęcia Laury, które przedstawia to samo co na obrazie. Porównanie obrazu do zdjęcia Laury, które przedstawia to samo co na obrazie. Porównanie obrazu do zdjęcia Laury, które przedstawia to samo co na obrazie. Porównanie obrazu do zdjęcia Laury, które przedstawia to samo co na obrazie. Porównanie obrazu z renesansu do zdjęcia Laury, które przedstawia to samo co na obrazie. Porównanie obrazu do zdjęcia Laury, które przedstawia to samo co na obrazie. Porównanie obrazu do zdjęcia Laury, które przedstawia to samo co na obrazie. Porównanie obrazu do zdjęcia Laury, które przedstawia to samo co na obrazie. Porównanie obrazu do zdjęcia Laury, które przedstawia to samo co na obrazie. Porównanie obrazu Muncha do zdjęcia Laury, które przedstawia to samo co na obrazie.

Tekst: Olek Lipski

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News