Pozdro Techno Impact już w ten weekend!

Wraca 1500m2, wraca i Pozdro Techno Impact. Z nową energią, z nowymi płytami w case’ach i z co najmniej kilkoma niespodziankami w zanadrzu. W najbliższy weekend zaprezentują się m.in. James Ruskin, Oliver Ho aka Broken English Club i Post Scriptum.

Pierwszy duży event od czasu tegorocznego Up To Date Festival to okazja do łączenia formuły znanego z nieznanym. W Warszawie gościć będziemy dwóch artystów, na muzyce których dorastali (James Ruskin i Oliver Ho), jak również jednego, który zadebiutował zaledwie kilka miesięcy temu. Oliver Ho (po raz pierwszy w Warszawie od 2002 roku!) zaprezentuje nam się jednak w całkowicie nowym wcieleniu (Broken English Club), a instynkt podpowiada nam, że Post Scriptum to ktoś więcej niż zamaskowany debiutant…

Alternatywę dla kawalkady bitów na głównej sali stanowić będzie Trzeci Warszawski Salon Ambientu. Potrzebę wysunięcia „muzyki tła” na pierwszy plan czujemy nie od dziś, dlatego postanowiliśmy spróbować, jak formuła ta sprawdzi się w wypadku regularnego klubowego wydarzenia.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Drugą przestrzeń 1500x wypełni tej nocy brzmienie ambient, experimental, drone, dub, zapewnione przez artystów związanych z Technosoul: Michała Wolskiego, Błażeja Malinowskiego i enigmatycznego Gaap Kvlt. Spotkajmy się w poszanowaniu dla muzyki i najlepszego sposobu na jej odbiór – ciszy.

Dołączcie do misji.  #pozdrotechno  @Technosoul

PTI_plakat_a1

05.12.2015, 22:00

Pozdro Techno Impact!

Main:

James Ruskin (Blueprint/Jealous God/Tresor – UK)

Oliver Ho aka Broken English Club Live! (Cititrax/Jealous God/Drumcode – UK)

Post Scriptum Live! (Infrastructure/Ostgut – ??)

Dtekk & Essence (Technosoul – PL)

Second floor – Trzeci Warszawski Salon Ambientu:

Gaap Kvlt

Michał Wolski

Błażej Malinowski

+ goście

Bilety: early bird: 29 zł

I pula: 35 zł

II pula: 39 zł

III pula: 45 zł

W dniu imprezy 45 zł do północy/50 zł po północy

wydarzenie |facebook.com/events/926625247430543/

bilety | biletomat.pl/imprezy/technosoul-up-to-date-festival-pres-pozdro-techno-impact-3008/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News