Powstanie seria książek Stranger Things! Czego możemy się spodziewać?

Trzech chłopaków i dziewczyna ze zdziwionymi minami

Już nie raz fantazjowaliśmy o tym, jak piękne byłoby nasze życie, gdybyśmy doczekali się książki na podstawie Stranger Things. I oto nadszedł ten moment. Aby osłodzić czekanie na trzeci sezon, mamy dobrą wiadomość!

Wydawnictwo Penguin Random House i Del Rey Books połączyli siły, aby stworzyć historię gangu z Hawkins i świata Upside Down w formie serii książek. Oczywiście sceptycy stwierdzą, że książka na podstawie serialu to słaby pomysł, ale nie bądźmy pesymistami i poczekajmy na efekt!

Zobacz również: Jak wyglądałyby książkowe wersje każdego odcinka Stranger Things?

Informacja została potwierdzona na Twitterze wydawcy, gdzie możemy przeczytać: Weszliśmy we współpracę z Netflixem i mamy w planach serię książek Stranger Things! Więcej detali spodziewajcie się już tej jesieni!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Pierwszą książką będzie Stranger Things: World Turned Upside Down: The Official Behind-The Scenes Companion. Książka będzie przeznaczona dla nieco młodszych czytelników, ale w następnej kolejności pojawi się już prequelowa powieść o mamie Eleven – planowana premiera na wiosnę 2019. Kolejne tytułu przeznaczone już dla wszystkich grup wiekowych zostaną wydane w kolejnych miesiącach przyszłego roku.

Kto jest podekscytowany tak, jak my?!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News