Powstanie pierwszy Lego Store w Polsce!

Wejście do sklepu z klockami LEGO

Pierwszy Lego Store zostanie otwarty już 6 sierpnia w Galerii Mokotów. Fanów tych niezwykłych klocków czeka dużo atrakcji. Nie będzie to zwykły sklep i zdecydowanie nie tylko dla dzieci.

Z okazji otwarcia sklepu Lego przygotowało niezwykłą atrakcję. W każdy weekend sierpnia będzie można wziąć udział w budowaniu ogromnej mapy Polski z 1 100 000 klocków LEGO. Oficjalne odsłonięcie mapy z klocków LEGO odbędzie się w sobotę 28 sierpnia. Zakupy w każdy weekend sierpnia w LEGO Store będą premiowane upominkiem-niespodzianką. Mogłoby się wydawać że klocki lego to zabawa tylko dla dzieci. Nic bardziej mylnego! Do współpracy przy tym projekcie zaproszono polskich AFOL-sów (czyli dorosłych fanów Lego – Adult Fans of LEGO), zrzeszonych w oficjalnych stowarzyszeniach LUGPOL i Zbudujmy to! W ofercie obok klasycznych i najbardziej popularnych serii pojawią się też unikatowe kolekcje, między innymi Lego Ideas –  zestaw autorstwa samych użytkowników. Pojawi się też linia LEGO Creator Expert, czyli zestawy kreatywne, dzięki którym będziemy mogli ułożyć kręcącą się karuzelę czy kino!

Wnętrze sklepu z klockami LEGO

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Będzie również okazja do uzupełnienia swoich zapasów. W asortymencie sklepu pojawi się Pick-A-Brick Wall, czyli ściana w której można będzie odnaleźć klocki o różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Obok LEGO Store staną gabloty, w których pojawią się najsłynniejsze polskie zabytki, takie jak Pałac Kultury i Nauki, Zamek Królewski w Warszawie czy nawet Żuraw Gdański. Wszystko zbudowane oczywiście z kultowych klocków.

Warto podreślić, że będzie to pierwszy i jedyny jak do tej pory sklep w Polsce. Dla fanów Lego to niezwykła atrakcja, bo kto nie marzył żeby się przenieść do krainy, w której wszystko jest z klocków?

Tekst: Joanna Pawlińska
5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News