Powstanie “Muzeum Nieudanych Związków”

Jeszcze niedawno pisaliśmy o stronie internetowej, na której można wystawić rzeczy swoich byłych i zgarnąć za nie naprawdę dużo pieniędzy. Nie dziwi nas zatem fakt, że właśnie powstanie muzeum, gdzie będziecie mogli zostawić te przedmioty, które przypominają wam o byłym związku.

Rozstania nigdy nie są rzeczą łatwą i najbardziej wyczekiwaną w każdej relacji. Czasem jednak dochodzi do takich momentów, kiedy są one nieuniknione i wtedy właśnie nasuwa się pytanie… “Co ja zrobię z tymi wszystkimi rzeczami?”. Nie radzimy sugerować się komediami romantycznymi i palić wszystkie niepotrzebne pamiątki. W słonecznym Los Angeles powstanie specjalne muzeum, gdzie będzie można oddać rzeczy po swoich byłych. Z wdzięczną nazwą “Museum of Broken Relationships”, miejsce będzie miało swoje oficjalne otwarcie w maju bieżącego roku.

Pomysłodawcami są Chorwaci, Olinka Vištica i Dražen Grubišic, którzy otworzyli muzeum tego typu w Zagrzebiu. Podkreślają, że jest to swego rodzaju artystyczny projekt, który ma ukazywać ludzkie emocje, w szczególności poprzez zostawianie rzeczy, które miały kiedyś dla nich ogromne znaczenie. W “Museum of Broken Relationships” będzie znajdowało się 100 przedmiotów, przy każdym szczegółowo zaznaczone, co było przyczyną rozstania.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Museum of Broken Relationships - Zagreb, Croatia, June 2012

A visitor looks at an exhibit from the "Museum of Broken Relationships" during the M1 Singapore Fringe Festival 2009 January 7, 2009. The museum, which opened in Singapore on Wednesday, is a travelling display of items related to failed relationships donated by people who live in the cities the museum has visited. REUTERS/Rina Ota (SINGAPORE)

listy miłosne mała żaglówka i lampki piłka rękawice i inne rzeczy pluszaki od byłych pluszowy królik i pingwin proteza nogi

Museum of Broken Relationships szyld

tekst | Nicole Szczekocka

5/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News