Powstanie film o Emoji

Emoji zawładnęły naszymi telefonami, a teraz trafią na ekrany kin. Sony Pictures Entertainment wykupiło właśnie prawa do nakręcenia z nimi filmu. Uśmiechnięte buźki oraz reszta cartoonowych emotikonek będą głównymi bohaterami najnowszej produkcji i to wcale nie są żarty!

Przedstawiciele Sony wyprzedzili z pomysłem inne wielkie studia, takie jak Warner Bros czy Paramount Pictures. Według zagranicznych mediów, film może zyskać podobną sławę co „Lego: Przygoda” i ponadto przynieść producentom spore zyski. W skrócie – blockbuster gwarantowany. Nie bez powodu wytwórnie filmowe zaczęły ostrzyć sobie zęby.

tumblr_nrn5ad3QcZ1qe4r1zo1_1280


Ikony Emoji wywarły wielki wpływ na popkulturę, do tego stopnia, że 17 lipca mogliśmy obchodziliśmy ich światowy dzień, a już wkrótce zobaczymy je na dużym ekranie. Nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących fabuły filmu. Wiemy jednak, że produkcja będzie w całości animowana, a reżyserią i scenariuszem zajmą się twórca „Lilo i Stitcha 2”, Anthony Leondis oraz scenarzystka „Poradnika pozytywnego myślenia”, Michelle Raimo Kouyate. Czekamy z niecierpliwością na więcej informacji.

Oby film nie okazał się poop emoji, to znaczy klapą.

Monkey-emojis.jpg

test | Zuzanna Tomaszewicz

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News