Powstanie film o Emoji

Emoji zawładnęły naszymi telefonami, a teraz trafią na ekrany kin. Sony Pictures Entertainment wykupiło właśnie prawa do nakręcenia z nimi filmu. Uśmiechnięte buźki oraz reszta cartoonowych emotikonek będą głównymi bohaterami najnowszej produkcji i to wcale nie są żarty!

Przedstawiciele Sony wyprzedzili z pomysłem inne wielkie studia, takie jak Warner Bros czy Paramount Pictures. Według zagranicznych mediów, film może zyskać podobną sławę co “Lego: Przygoda” i ponadto przynieść producentom spore zyski. W skrócie – blockbuster gwarantowany. Nie bez powodu wytwórnie filmowe zaczęły ostrzyć sobie zęby.

tumblr_nrn5ad3QcZ1qe4r1zo1_1280

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Ikony Emoji wywarły wielki wpływ na popkulturę, do tego stopnia, że 17 lipca mogliśmy obchodziliśmy ich światowy dzień, a już wkrótce zobaczymy je na dużym ekranie. Nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących fabuły filmu. Wiemy jednak, że produkcja będzie w całości animowana, a reżyserią i scenariuszem zajmą się twórca “Lilo i Stitcha 2”, Anthony Leondis oraz scenarzystka “Poradnika pozytywnego myślenia”, Michelle Raimo Kouyate. Czekamy z niecierpliwością na więcej informacji.

Oby film nie okazał się poop emoji, to znaczy klapą.

Monkey-emojis.jpg

test | Zuzanna Tomaszewicz

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News