Powstały słuchawki, które mogą zmienić waszą podróż do pracy, czy trening w prawdziwy koncert

Moment zakupu nowych słuchawek nigdy nie jest prosty. Jakie wybrać, by doznania muzyczne były jedyne w swoim rodzaju, a słuchawki nie zepsuły się po kilku tygodniach używania? To jedne z najczęstszych wątpliwości pojawiające się w naszych głowach.

Ostatnio wpadły nam w oko douszne słuchawki marki SHURE, światowego lidera w dziedzinie techniki scenicznej i studyjnej. A konkretnie, słuchawki z serii SHURE SE, które są wykorzystywane jako odsłuchy przez profesjonalnych wykonawców na scenach muzycznych. Jeśli myśleliście do tej pory, że niebiańska jakość dźwięku jest zarezerwowana wyłącznie dla największych gwiazd muzyki, byliście w błędzie.

KONKURS. MOŻECIE WYGRAĆ TE SŁUCHAWKI!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


https://www.instagram.com/p/B6bQZYRn66I/

Słuchawki SHURE SE215, dostępne zarówno w wersji bezprzewodowej, jak i przewodowej oraz w wielu wariantach kolorystycznych, mogą zmienić zwykłe słuchanie muzyki w jedyne w swoim rodzaju doznania, porównywalne z tymi, które przeżywamy podczas koncertów. Dzięki dopasowanej, zausznej konstrukcji, zapewniają długotrwały komfort korzystania.

Słuchawki Shure SE215 Powstały słuchawki, które mogą zmienić waszą podróż do pracy, czy trening w prawdziwy koncert

Ważną informacją jest fakt, że słuchawki wykorzystują konstrukcję Sound Isolating, blokując dźwięk z zewnątrz nawet o 37 dB, dzięki czemu jakość odsłuchiwanego dźwięku jest idealna, bez względu na miejsce, w którym się znajdujemy.

Model bezprzewodowy słuchawek (BT2) posiada łączność Bluetooth 5 i zapewnia do 10 godzin pracy baterii, przy zasięgu do 10 metrów. Dzięki dedykowanemu wzmacniaczowi słuchawkowemu, słuchawki te zapewnia znakomitą, profesjonalną jakość dźwięku przy idealnym wyciszeniu dźwięków z zewnątrz.

Słuchawki zintegrowane na kablu zostały wyposażone w zdalne sterowanie i mikrofon, dzięki któremu możemy bez problemu kontrolować połączenia telefoniczne, wydawać polecenia głosowe i mieć łatwy dostęp do funkcji regulowania głośności i odtwarzania muzyki. Wszystkie wymienione opcje działają z wszelkimi urządzeniami wyposażonymi w łączność Bluetooth, w tym oczywiście z urządzeniami pracującymi pod systemem iOS, jak i Android.

Słuchawki Shure SE215 zestaw e1576795296751 Powstały słuchawki, które mogą zmienić waszą podróż do pracy, czy trening w prawdziwy koncert

W bezprzewodowym zestawie, poza słuchawkami znajdziemy: kabel do ładowania, klips do odzieży, zapinany na zamek futerał i zestaw do dopasowania z trzema rozmiarami elastycznych wkładek dousznych. Opcja przewodowa 3,5 mm obejmuje dodatkowo sznurowane, aksamitne etui.

Jeśli chcecie zatem raz na zawsze zmienić swoje muzyczne doznania i wyeliminować wszelkie szumy, trzaski i inne dźwięki przeszkadzające w odbiorze muzyki, koniecznie zapoznajcie się ze słuchawkami SHURE z serii SE. Więcej informacji oraz listę sklepów znajdziecie tutaj.

Na naszym Instagramie ruszył konkurs, gdzie do wygrania są właśnie słuchawki SHURE SE215 BT-2!

 

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News