Powstały kosmetyki na bazie wina: kieliszek do ręki, maseczka na włosy

Maseczka na włosy z czerwonego wina i dwa kieliszki z winem

Każdemu z nas zdarzają się dni, gdy mamy wszystkiego dosyć. W takich sytuacjach jedynym ratunkiem wydaję się lampka czerwonego wina, ewentualnie dwie, trzy lub siedem…

Niedawne badania wykazały, że substancje zawarte w tym trunku mogą mieć dobry wpływ na nasze włosy. W ten oto sposób firma Hask Hair stworzyła linię kosmetyków Hask Red Wine, przeznaczonych do pielęgnacji włosów, którym głównym składnikiem jest właśnie… wino! Do wyboru mamy kosmetyki na bazie zarówno czerwonego, białego, jak i różowego wina. Do tej pory w serii pojawił się odżywczy spray do włosów oraz seria maseczek.

Czytaj także: Jak zrobić tosty, które będą połączeniem sera z winem?

Od lat naukowcy prześcigają się w udowadnianiu nam, jak zbawienny dla naszego organizmu może być ten trunek. Tym razem chyba jednak mają racje, ponieważ recenzje nowych kosmetyków są bardzo dobre.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Panie, które miały okazję wypróbować już produkty, piszą, że ich włosy są delikatne, gładkie oraz odżywione. Aktualnie kosmetyki dostępne są jedynie za oceanem. Jednak pozytywny odbiór nowych produktów jest zdecydowanie obiecujący dla początkującej linii, więc kto wie, może doczekamy się jej także w Europie?

Tekst: Dominika Kowalewska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News