Powstała planszówka dla fanów superbohaterów: Pojedynek Superbohaterów DC

Opakowanie gry z superbohaterami

Batman, Superman, Wonder Woman, Aquaman, Flash, Green Lantern, Cyborg! Liga Sprawiedliwości jest gotowa do walki, a Ty?

Dla fanów superbohaterów z uniwersum DC Comics powstała wyjątkowa gra karciana, w trakcie której będziecie mieli okazję stoczyć niekończącą się bitwę o prawdę, sprawiedliwość i pokój. Gra wydana przez Wydawnictwo Egmont jest oparta na popularnym mechanizmie budowania talii, tzw. deck building.

Podczas pojedynczej rozgrywki gracz tworzy swoją talię postaci. Na początku dysponuje tylko prostymi ciosami oraz kartami Bezsilności, które reprezentują ciężkie chwile w życiu Superbohatera, jednak w trakcie gry zdobywa nowe silniejsze karty. Karty wzajemnie na siebie oddziałują i współgrają z umiejętnościami wybranej postaci. Tylko dobrze działająca i naoliwiona maszyna pozwoli pokonać Superłotrów i zwyciężyć w grze!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


FormatFactory3D box DC DBG Powstała planszówka dla fanów superbohaterów: Pojedynek Superbohaterów DC

Gracz musi wybrać, którym bohaterem będzie grał. Do wyboru ma plejadę postaci z Ligi Sprawiedliwości jak Batman, Wonder Woman czy Flash. W każdej turze musi dobrać pięć kart na rękę. Zagrywa karty, wykonując opisane na nich działania, a za zebraną Moc kupuje nowe karty do swojej talii. Może w ten sposób pozyskać ekwipunek, supermoce, sprzymierzeńców oraz takie lokacje jak Jaskinia Batmana czy Forteca Samotności. Jeśli gracz zbierze wystarczająco dużo Mocy, może pokonać Superłotra. Trzeba jednak być pewnym, że na jego miejscu pojawi się nowy Złoczyńca, który będzie chciał zniszczyć Ligę Sprawiedliwości.

Gra kończy się, gdy wszyscy Superłotrzy zostaną pokonani. Wygrywa gracz, który zgromadzi najwięcej punktów ze swoich kart w talii.

W ofercie Egmont znajduje się również dodatek do gry Pojedynek Superbohaterów DCStrażnicy. Dodatek wprowadza nowy tryb z tajnymi rolami. Dołączając Strażników do podstawowej gry, gracz może wcielić się w legendarne postaci z powieści graficznej Alana Moore’a i Dave’a Gibbonsa. Wkrótce do sprzedaży trafi jeszcze Kryzys. Zestaw dodatkowy 1, który umożliwia zastosowanie w grze nowych trybów – kooperacyjny, solo oraz rywalizacyjny.

Gra jest już dostępna w sprzedaży i można ją zakupić tutaj.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News