Powstała obudowa do telefonu, która ułatwi wam życie „zero waste”

Obudowa z łyżką i widelcem

W trosce o środowisko zrezygnowaliście z używania plastikowych słomek? Super! Bierzecie kawę na wynos we własnych kubkach? Jeszcze lepiej! A co ze sztućcami?

Życie w duchu nurtu zero waste wymaga kilku wyrzeczeń i poświęcenia dla dobra naszej planety. I o ile wielu z nas już nie ma problemu z noszeniem własnego kubka, czy odmawiania korzystania z jednorazowych słomek, tak być może do noszenia ze sobą sztućców, jeszcze się nie przekonaliście. Oczywiście mowa tutaj o noszeniu sztućców, jeśli macie zamiar zjeść coś na szybko, w miejscu, gdzie oferowane są tylko te jednorazowe, plastikowe.

Na Kickstarterze wystartowała kampania sphoon_phork — obudowy do smartfona, która została wyposażona w sztućce wielokrotnego użytku. Łyżka i widelec zostały zamontowane na dole obudowy, a ona sama posiada dodatkowy wtyk na spodzie dzięki czemu smartfon może Wam posłużyć jako rączka do trzymania danego sztućca. Naturalnie sztućce celem umycia można łatwo wyjąć i umieścić z powrotem w obudowie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Jeśli projekt zbierze środki na produkcję, obudowy zostaną wyprodukowane na iPhone’y, Samsung Galazy S9 Galaxy S9 plus i Galaxy Note 9, Huawei Mate 20, Mate 20 Pro i P20 Pro, Google Pixel 3 and Pixel 3 XL oraz Sony Xperia XZ3.

Obudowa z łyżką i widelcem Dziewczyna jedząca widelcem w smartfonie Obudowa z łyżką i widelcem Dziewczyna jedząca łyżką w smartfonie

2/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News