Powstała obudowa do telefonu, która ułatwi wam życie „zero waste”

Obudowa z łyżką i widelcem

W trosce o środowisko zrezygnowaliście z używania plastikowych słomek? Super! Bierzecie kawę na wynos we własnych kubkach? Jeszcze lepiej! A co ze sztućcami?

Życie w duchu nurtu zero waste wymaga kilku wyrzeczeń i poświęcenia dla dobra naszej planety. I o ile wielu z nas już nie ma problemu z noszeniem własnego kubka, czy odmawiania korzystania z jednorazowych słomek, tak być może do noszenia ze sobą sztućców, jeszcze się nie przekonaliście. Oczywiście mowa tutaj o noszeniu sztućców, jeśli macie zamiar zjeść coś na szybko, w miejscu, gdzie oferowane są tylko te jednorazowe, plastikowe.


Na Kickstarterze wystartowała kampania sphoon_phork — obudowy do smartfona, która została wyposażona w sztućce wielokrotnego użytku. Łyżka i widelec zostały zamontowane na dole obudowy, a ona sama posiada dodatkowy wtyk na spodzie dzięki czemu smartfon może Wam posłużyć jako rączka do trzymania danego sztućca. Naturalnie sztućce celem umycia można łatwo wyjąć i umieścić z powrotem w obudowie.

Jeśli projekt zbierze środki na produkcję, obudowy zostaną wyprodukowane na iPhone’y, Samsung Galazy S9 Galaxy S9 plus i Galaxy Note 9, Huawei Mate 20, Mate 20 Pro i P20 Pro, Google Pixel 3 and Pixel 3 XL oraz Sony Xperia XZ3.

Obudowa z łyżką i widelcem Dziewczyna jedząca widelcem w smartfonie Obudowa z łyżką i widelcem Dziewczyna jedząca łyżką w smartfonie

2/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News