Powstała limitowana koszulka Spice Girls wspierająca akcję charytatywną

Biała koszulka z wizerunkiem Spice GIrls

W ramach Red Nose Day, odbywającego się corocznie w Stanach Zjednoczonych, Victoria Beckham zaprojektowała limitowaną edycję koszulki ze Spicetkami w roli głównej!

Na białym t-shircie znajdziemy kultową fotografię Spice Girls, na której dziewczyny zostały dodatkowo udekorowane czerwonym nosem klauna. Na tyle znajdziemy pseudonimy każdej z dziewczyn: Posh, Scary, Sporty, Baby i Ginger. Koszulka kosztuje 35 dolarów, a 13 ze sprzedaży każdej z nich zostanie przeznaczone na fundację Red Nose Day, która wspiera potrzebujące dzieci w Afryce, Azji, czy Ameryce Łacińskiej.

Czytaj także: Pamiętacie buty Spice Girls? Kultowe platformy powracają!

Na własne oczy zobaczyłam, w jaki sposób Red Nose Day corocznie pomaga milionom dzieci i właśnie to mnie zainspirowało. Czuje się zaszczycona, że mogłam dołożyć do tego swoją cegiełkę, tworząc ten t-shirt i tym samym promować numer Girl Power młodym kobietom i dzieciom z całego świata – mówi Victoria.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Red Nose Day odbędzie się 24 maja, a t-shirt jest dostępny na platformie Omaze.

https://www.instagram.com/p/Bho2rWRH9ok/?taken-by=rednosedayusa

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News