Powstała lampa z ziejącym ogniem smokiem, idealna dla każdego fana „Gry o Tron”

Lampa z ogniem ziejącym smokiem

Ostatni odcinek Gry o Tron jest już dostępny, a serial oficjalnie dobiegł końca. Jesteśmy jednak zdania, że tak zwana Throne-mania będzie trwała jeszcze bardzo długo!

Mimo że nie wszyscy są zachwyceni ostatnim sezonem serialu HBO, nie można zaprzeczyć, że jakość produkcji Gry o Tron jest absolutnie wyjątkowa. Jeśli jakiś serial zasługuje na miano zapierającego dech w piersiach spektaklu rozgrywającego się na naszych ekranach, to jest to z pewnością GoT. Zwłaszcza gdy w fabule pojawiają się ziejące ogniem smoki, gotowe by siać spustoszenie wśród swoich wrogów.

Czytaj również: HBO wydało oświadczenie w sprawie kubka z kawą w ostatnim odcinku „Gry o Tron”

Właśnie tym zainspirował się bułgarski artysta Daniel of Kvant, tworząc lampę, która wygląda jak smok ziejący ogniem. 25-centrymetrowa lampa została stworzona przy pomocy drukarki 3D, a jej cena to 64 USD. Sprytna konstrukcja daje nam wrażenie jakby smok zionął ogniem – gdy lampa jest włączona lub lodem (gdy jest wyłączona). Ogień, czy też lód którym zieje smok, dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: biały, niebieski i czerwony.

Artysta udostępnił lampy w sprzedaży za pośrednictwem Etsy. Pamiętajcie, ich liczba jest mocno ograniczona!

Lampa z ogniem ziejącym smokiem

Komentarze
Rate this post