Powstała kawiarnia jak ze „Śniadania u Tiffany’ego”

Kobieta stojąca na wprost witryny sklepowej i kawiarnia z turkusowymi meblami

Kto uwielbia Audrey Hepburn w roli Holly Golightly w filmie Śniadanie u Tiffany’ego, ten będzie musiał koniecznie dodać to miejsce do swojej bucket list.

Blue Box Café – tak będzie się nazywała kawiarnia inspirowana marką Tiffany & Co., została otwarta w Nowym Jorku ubiegły piątek, 10 listopada. Teraz, wszystkie współczesne Holly Golightly nie będą musiały stać z kawą i crossaintem wpatrując się w sklepową witrynę. Będą mogły usiąść na czwartym piętrze i obserwować z góry Piątą Aleję i Central Park. Brzmi jak z filmu?

Cena śniadania to 29$, ale współczesne Holly będą mogły wybrać zamiast crossainta – tost z awokado lub z wędzonym łososiem, czy klasycznego bajgla z serkiem.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Czytaj również: 5 najbardziej klimatycznych kawiarni w Warszawie 

Turkusowe wnętrze kawiarni i dwie kobiety siedzące przy stoliku Zastawiony stolik w szaro-turkusowych kolorach Turkusowe wnętrze kawiarni Turkusowe wnętrze kawiarni

Tekst: Klarysa Marczak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News